česky  čs
english  en
Rozvrh předmětu Automatické řízení
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Kód 2371047, Rozsah 3P+2C
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  T4:A1-306
Petrová R.
C50, obs./kap.:[4/50]
KS - 4x: 23.3.-20...
T4:C2-133
Vyhlídal T.
P2, obs./kap.:[82/125]
  T4:A1-405a

C32,
E371047 - english 2
T4:A1-306
Bauerová D.
C11, obs./kap.:[17/21]
přidané 1
  
  T4:A1-306
Petrová R.
P5, obs./kap.:[4/50]
KS - 6x: 10.2.-16...
  T4:C2-438

P3,
E371047 - english
      
 
ÚT  T4:A1-307a
Trnka P.
C14, obs./kap.:[19/21]
přidané 4
T4:A1-307a

C15,
lab. obsazena ÚŘR
  T4:A1-307a
Simeunovič G.
C1, obs./kap.:[19/21]
T4:A1-307a
Simeunovič G.
C2, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Simeunovič G.
C3, obs./kap.:[14/21]
 
        T4:D1-366
Hofreiter M.
P1, obs./kap.:[216/250]
    
 
ST               
 
ČT  T4:A1-307a
Bušek J.
C12, obs./kap.:[21/21]
přidané 2

C99,
termín SAŘe 237600..
T4:A1-307a
Skopec P.
C5, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Hofreiter M.
C16, obs./kap.:[17/21]
přidané 6
T4:A1-307a
Bauerová D.
C6, obs./kap.:[17/21]
T4:A1-307a
Bauerová D.
C7, obs./kap.:[18/21]
 
    T4:A1-307a
Kuře M.
C4, obs./kap.:[21/21]
  T4:A1-405a

C31,
E371047 - english 1
     
 
T4:A1-307a
Oswald C.
C18, obs./kap.:[21/21]
přidané 8
T4:A1-307a
Oswald C.
C8, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Hofreiter M.
C9, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Anderle M.
C10, obs./kap.:[18/21]
T4:A1-307a
Anderle M.
C13, obs./kap.:[18/21]
přidané 3
 
C98,
příklady (loni Bau..

C100,
informace: control..
             
C101,
rozvrh: dana.bauer..
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2371047/cz) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh předmětu Automatické řízení
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Kód 2371047, Rozsah 3P+2C
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  T4:A1-306
Petrová R.
C50, obs./kap.:[4/50]
KS - 4x: 23.3.-20...
T4:C2-133
Vyhlídal T.
P2, obs./kap.:[82/125]
  T4:A1-405a

C32,
E371047 - english 2
T4:A1-306
Bauerová D.
C11, obs./kap.:[17/21]
přidané 1
  
  T4:A1-306
Petrová R.
P5, obs./kap.:[4/50]
KS - 6x: 10.2.-16...
  T4:C2-438

P3,
E371047 - english
  T4:A1-405a
Peichl A., Trnka P.
L11, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
  
 
ÚT  T4:A1-307a
Trnka P.
C14, obs./kap.:[19/21]
přidané 4
T4:A1-307a

C15,
lab. obsazena ÚŘR
T4:A1-405a

L20, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-307a
Simeunovič G.
C1, obs./kap.:[19/21]
T4:A1-307a
Simeunovič G.
C2, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Simeunovič G.
C3, obs./kap.:[14/21]
 
  T4:A1-405a
Bauerov.., Kuře M.
L14, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a

L15, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
  T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L1, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L2, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
, Bauerov..
L3, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
 
        T4:D1-366
Hofreiter M.
P1, obs./kap.:[216/250]
    
 
ST               
 
ČTT4:A1-405a

L17, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-307a
Bušek J.
C12, obs./kap.:[21/21]
přidané 2

C99,
termín SAŘe 237600..
T4:A1-307a
Skopec P.
C5, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Hofreiter M.
C16, obs./kap.:[17/21]
přidané 6
T4:A1-307a
Bauerová D.
C6, obs./kap.:[17/21]
T4:A1-307a
Bauerová D.
C7, obs./kap.:[18/21]
 
  T4:A1-405a
Kuře M., Trnka P.
L12, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-307a
Kuře M.
C4, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-405a
Kuře M., Trnka P.
L5, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a

C31,
E371047 - english 1
T4:A1-405a
Kuchař .., Skopec P.
L6, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Kuchař .., Skopec P.
L7, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
 
    T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L4, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
  T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L16, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
     
 
T4:A1-307a
Oswald C.
C18, obs./kap.:[21/21]
přidané 8
T4:A1-307a
Oswald C.
C8, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Hofreiter M.
C9, obs./kap.:[21/21]
T4:A1-307a
Anderle M.
C10, obs./kap.:[18/21]
T4:A1-307a
Anderle M.
C13, obs./kap.:[18/21]
přidané 3
 
C98,
příklady (loni Bau..
T4:C1-111

L104,
4.,9.,12. výuko..
T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L18, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L8, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Bauerov.., Trnka P.
L9, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Bauerov.., Peichl A.
L10, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a
Bauerov.., Peichl A.
L13, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
T4:A1-405a

L19, obs./kap.:[0/20]
6.,13. týden PC, 4..
 T4:A1-405a

L105,
AŘ - 6.,13. výu..
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2371047/cz) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)