Rozvrh místnosti KN:A-108
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA108 (kap. 70)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO         2011049
(Numerická matema..)
Keslerová R.
P2, obs./kap.:[13/50]
komb. studium
2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
P2, obs./kap.:[9/50]
komb. studium
  
           2383001
(Základy práva)

C8, obs./kap.:[5/20]
Kombinované studium
  
 
ÚT               
 
ST          2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C5, obs./kap.:[50/50]
   
 
ČT  2011068
(Matematika II.)
Prokop V.
P3, obs./kap.:[18/50]
komb. studium
2121046
(Termomechanika)
Šafařík P.
P3, obs./kap.:[21/50]
KS; 18.2. - 25.3.
 2021027
(Fyzika II)
Tischler D.
P3, obs./kap.:[20/40]
Kombinované studium
2381054
(Management a eko..)
Brdek V.
C208, obs./kap.:[12/20]
Kombinované studium
2131023
(Strojírenské kon..)
Kanaval J.
P4, obs./kap.:[18/70]
KS:přednášky 18.02..
  
    2121046
(Termomechanika)
Šafařík P.
C30, obs./kap.:[21/50]
KS; 1.4. - 15.4.
     2131023
(Strojírenské kon..)
Kanaval J.
C444, obs./kap.:[18/50]
KS:cvičení 18.03. ..
  
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
P1, obs./kap.:[11/30]
KS: 22. - 29. 4.
         
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[11/30]
KS: 6. - 13. 5.
         
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-108/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-108
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA108 (kap. 70)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO         2011049
(Numerická matema..)
Keslerová R.
P2, obs./kap.:[13/50]
komb. studium
2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
P2, obs./kap.:[9/50]
komb. studium
  
           2383001
(Základy práva)

C8, obs./kap.:[5/20]
Kombinované studium
  
 
ÚT               
 
ST        2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C6, obs./kap.:[52/52]
2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C7, obs./kap.:[17/50]
   
 
ČT  2011068
(Matematika II.)
Prokop V.
P3, obs./kap.:[18/50]
komb. studium
2121046
(Termomechanika)
Šafařík P.
P3, obs./kap.:[21/50]
KS; 18.2. - 25.3.
 2021027
(Fyzika II)
Tischler D.
P3, obs./kap.:[20/40]
Kombinované studium
2381054
(Management a eko..)
Brdek V.
C208, obs./kap.:[12/20]
Kombinované studium
2131023
(Strojírenské kon..)
Kanaval J.
P4, obs./kap.:[18/70]
KS:přednášky 18.02..
  
    2121046
(Termomechanika)
Šafařík P.
C30, obs./kap.:[21/50]
KS; 1.4. - 15.4.
     2131023
(Strojírenské kon..)
Kanaval J.
C444, obs./kap.:[18/50]
KS:cvičení 18.03. ..
  
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
P1, obs./kap.:[11/30]
KS: 22. - 29. 4.
         
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[11/30]
KS: 6. - 13. 5.
         
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-108/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 23.4.2021, 19:38 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)