česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-311
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Posluchárna KA311 (kap. 132)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO        2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C7, obs./kap.:[29/30]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C5, obs./kap.:[30/30]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C3, obs./kap.:[28/30]
 
 
ÚT  2381100
(Finanční účetnic..)
Beran T.
P1, obs./kap.:[25/30]
2381002
(Základy ekonomie)
Beran T.
P1, obs./kap.:[85/84]
2381002
(Základy ekonomie)
Beran T., Budský ..
C101, obs./kap.:[29/30]
E011068
(Mathematics II.)
Bodnár T.
P1, obs./kap.:[21/40]
     
 
ST  2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[110/132]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P1, obs./kap.:[114/132]
2011068
(Matematika II.)
Kittlerová M.
C18, obs./kap.:[21/20]
uroven B
2383062
(Rozpočet a ekono..)
Žilka M.
C6, obs./kap.:[25/30]
2011068
(Matematika II.)
Řezníček H.
C17, obs./kap.:[25/25]
E011068
(Mathematics II.)
Řezníček H.
C1, obs./kap.:[22/40]
 
      2011068
(Matematika II.)
Kittlerová M.
C19, obs./kap.:[20/20]
uroven B
       
 
ČT  E011068
(Mathematics II.)
Bodnár T.
P1, obs./kap.:[21/40]
E381054
(Management and E..)
Kavan M.
P1, obs./kap.:[25/30]
E381054
(Management and E..)
Kavan M.
C101, obs./kap.:[25/30]
2381153
(Ekonomická teorie)
Budský P.
C101, obs./kap.:[25/30]
2382122
(Oborový projekt ..)
Vaniš L.
C101, obs./kap.:[5/24]
   
 
2011068
(Matematika II.)
Řezníček H.
C17, obs./kap.:[25/25]
E011068
(Mathematics II.)
Řezníček H.
C1, obs./kap.:[22/40]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-311) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-311
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Posluchárna KA311 (kap. 132)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO        2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C8, obs./kap.:[28/30]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C6, obs./kap.:[30/30]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C4, obs./kap.:[23/30]
 
 
ÚT  2381100
(Finanční účetnic..)
Beran T.
P1, obs./kap.:[25/30]
2381002
(Základy ekonomie)
Beran T.
P1, obs./kap.:[85/84]
2381002
(Základy ekonomie)
Beran T., Budský ..
C101, obs./kap.:[29/30]
E011068
(Mathematics II.)
Bodnár T.
P1, obs./kap.:[21/40]
     
 
ST  2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[110/132]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P1, obs./kap.:[114/132]
2011068
(Matematika II.)
Kittlerová M.
C18, obs./kap.:[21/20]
uroven B
2383062
(Rozpočet a ekono..)
Žilka M.
C6, obs./kap.:[25/30]
2011068
(Matematika II.)
Řezníček H.
C17, obs./kap.:[25/25]
E011068
(Mathematics II.)
Řezníček H.
C1, obs./kap.:[22/40]
 
      2011068
(Matematika II.)
Kittlerová M.
C19, obs./kap.:[20/20]
uroven B
       
 
ČT  E011068
(Mathematics II.)
Bodnár T.
P1, obs./kap.:[21/40]
E381054
(Management and E..)
Kavan M.
P1, obs./kap.:[25/30]
E381054
(Management and E..)
Kavan M.
C101, obs./kap.:[25/30]
2381153
(Ekonomická teorie)
Budský P.
C101, obs./kap.:[25/30]
2382122
(Oborový projekt ..)
Vaniš L.
C101, obs./kap.:[5/24]
   
 
2011068
(Matematika II.)
Řezníček H.
C17, obs./kap.:[25/25]
E011068
(Mathematics II.)
Řezníček H.
C1, obs./kap.:[22/40]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-311) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)