česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-312
lichý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna KA312 (kap. 120)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2383108
(Organi..)
Kavan M.
P1, obs./kap.:[28/50]
2383108
(Organizace a říz..)
Košťálek J.
C101, obs./kap.:[28/50]
 2381707
(Controllingové ř..)
Heralová O.
P1, obs./kap.:[31/50]
2381707
(Controllingové ř..)
Heralová O.
C101, obs./kap.:[30/35]
   
 
ÚT  E321073
(Non-metallic Mat..)
Jeníková Z.
P1, obs./kap.:[6/10]
E321073
(Non-metallic Mat..)
Jeníková Z.
C1, obs./kap.:[6/10]
  2321073
(Nekovové materiá..)
Jeníková Z.
P1, obs./kap.:[59/65]
     
 
ST 2012035
(Základy algoritm..)
Prokop V.
P1, obs./kap.:[104/120]
2011009
(Matematika III.)
Kračmar S.
P1, obs./kap.:[119/120]
2321039
(Nauka o materiál..)
Zuna P.
P1, obs./kap.:[120/120]
 2383001
(Základy práva)
Klimeš F.
C5, obs./kap.:[38/60]
     
 
ČT  2013066
(Základy stochast..)
Dohnal G.
C1, obs./kap.:[55/100]
2011067
(Matematika I.)
Hájek L.
C9, obs./kap.:[22/22]
E381109
(Management, Econ..)

P1, obs./kap.:[32/50]
       
    2011067
(Matematika I.)
Hájek L.
C10, obs./kap.:[21/22]
         
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-312/cz/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-312
sudý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna KA312 (kap. 120)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2383108
(Organi..)
Kavan M.
P1, obs./kap.:[28/50]
2383108
(Organizace a říz..)
Košťálek J.
C101, obs./kap.:[28/50]
 2381707
(Controllingové ř..)
Heralová O.
P1, obs./kap.:[31/50]
2381707
(Controllingové ř..)
Heralová O.
C101, obs./kap.:[30/35]
   
 
ÚT  E321073
(Non-metallic Mat..)
Jeníková Z.
P1, obs./kap.:[6/10]
E321073
(Non-metallic Mat..)
Jeníková Z.
C1, obs./kap.:[6/10]
  2321073
(Nekovové materiá..)
Jeníková Z.
P1, obs./kap.:[59/65]
     
 
ST 2012035
(Základy algoritm..)
Prokop V.
P1, obs./kap.:[104/120]
2011009
(Matematika III.)
Kračmar S.
P1, obs./kap.:[119/120]
2321039
(Nauka o materiál..)
Zuna P.
P1, obs./kap.:[120/120]
 2383001
(Základy práva)
Klimeš F.
C6, obs./kap.:[32/60]
     
 
ČT  2013066
(Základy stochast..)
Dohnal G.
C1, obs./kap.:[55/100]
2011067
(Matematika I.)
Hájek L.
C9, obs./kap.:[22/22]
E381109
(Management, Econ..)

P1, obs./kap.:[32/50]
       
    2011067
(Matematika I.)
Hájek L.
C10, obs./kap.:[21/22]
         
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-312/cz/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)