Rozvrh místnosti KN:A-420
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna KA420 (kap. 56)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2321074
(Nano a biomateri..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[0/50]
2321074
(Nano a biomateri..)
Beneš L.
C1, obs./kap.:[0/50]
2011068
(Matematika II.)

C20, obs./kap.:[14/25]
skupina 51
   
 
ÚT  2321080
(Materiálové inže..)
Zuna P.
P1, obs./kap.:[0/40]
2321080
(Materiálové inže..)
Zuna P.
C1, obs./kap.:[0/40]
         
 
ST  E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
P1, obs./kap.:[0/40]
    2321067
(Technické aplika..)
Krum S., Sobotov..
C3, obs./kap.:[0/23]
     
 
ČT  2321503
(Technické zkouše..)
Čižmárová E.
C1, obs./kap.:[0/25]
2321501
(Perspektivní materiály)
Janovec J.
P1, obs./kap.:[0/50]
   2011068
(Matematika II.)

C20, obs./kap.:[14/25]
skupina 51
   
 
  2383006
(Projekt II.)
Lambert F.
C101, obs./kap.:[0/30]
        
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-420/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-420
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna KA420 (kap. 56)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2321074
(Nano a biomateri..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[0/50]
2321074
(Nano a biomateri..)
Beneš L.
C1, obs./kap.:[0/50]
2011068
(Matematika II.)

C20, obs./kap.:[14/25]
skupina 51
   
 
ÚT  2321080
(Materiálové inže..)
Zuna P.
P1, obs./kap.:[0/40]
2321080
(Materiálové inže..)
Zuna P.
C1, obs./kap.:[0/40]
         
 
ST  E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
P1, obs./kap.:[0/40]
  2321067
(Technické aplika..)
Krum S., Sobotov..
C1, obs./kap.:[0/23]
2321067
(Technické aplika..)
Krum S., Sobotov..
C2, obs./kap.:[0/23]
     
 
ČT  2321503
(Technické zkouše..)
Čižmárová E.
C1, obs./kap.:[0/25]
2321501
(Perspektivní materiály)
Janovec J.
P1, obs./kap.:[0/50]
   2011068
(Matematika II.)

C20, obs./kap.:[14/25]
skupina 51
   
 
  2383006
(Projekt II.)
Lambert F.
C101, obs./kap.:[0/30]
        
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-420/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 25.1.2020, 7:51 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)