česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-405b
lichý týden, Semestr Zimní 2018-9, Poč. učebna 405b (kap. 29)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111057
(Metoda konečných..)
Nesládek M.
C102, obs./kap.:[19/28]
2111057
(Metoda konečných..)
Bartošák M.
C104, obs./kap.:[27/28]
  2311107
(Mechanika III.)

L14, obs./kap.:[31/31]
2311107
(Mechanika III.)

L12, obs./kap.:[30/30]
2311107
(Mechanika III.)

L10, obs./kap.:[30/30]
 
 
ÚT  E181127
(Diffusion Separa..)
Petera K.
C101, obs./kap.:[12/12]
2111057
(Metoda konečných..)
Kuželka J.
C105, obs./kap.:[26/28]
 2311073
(Simulace mechanických sous..)
Zavřel J.
C101, obs./kap.:[40/100]
     
  E181507
(Diffusion Separa..)
Petera K.
C101, obs./kap.:[0/3]
           
 
ST2311101
(Mechanika I.)
Neusser Z.
C21, obs./kap.:[30/30]
  2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Kuželka J.
C101, obs./kap.:[28/28]
2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Bartošák M.
C102, obs./kap.:[19/28]
2311107
(Mechanika III.)

L8, obs./kap.:[25/30]
2311107
(Mechanika III.)

L6, obs./kap.:[25/30]
 
 
ČT  2311108
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C2, obs./kap.:[16/30]
2111057
(Metoda konečných..)
Nesládek M.
C107, obs./kap.:[27/28]
  2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C2, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C5, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C6, obs./kap.:[18/30]
 
 
  2311101
(Mechanika I.)
Pelikán J.
C18, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Nečas M.
C14, obs./kap.:[14/30]
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Cejnek M.
C12, obs./kap.:[20/28]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-405b/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-405b
sudý týden, Semestr Zimní 2018-9, Poč. učebna 405b (kap. 29)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111057
(Metoda konečných..)
Nesládek M.
C101, obs./kap.:[25/28]
    E311107
(Mechanics III.)

L1011, obs./kap.:[9/30]
2311107
(Mechanika III.)

L13, obs./kap.:[30/30]
2311107
(Mechanika III.)

L11, obs./kap.:[30/30]
 
 
ÚT       2311073
(Simulace mechanických sous..)
Zavřel J.
C101, obs./kap.:[40/100]
     
 
ST2311101
(Mechanika I.)
Neusser Z.
C21, obs./kap.:[30/30]
  2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Kuželka J.
C101, obs./kap.:[28/28]
2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Bartošák M.
C102, obs./kap.:[19/28]
  2311107
(Mechanika III.)

L7, obs./kap.:[30/30]
 
 
ČT  2311108
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C2, obs./kap.:[16/30]
E111057
(Finite Element M..)
Nesládek M.
C101, obs./kap.:[13/28]
  2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C2, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C5, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Bukovský I.
C6, obs./kap.:[18/30]
 
 
  2311101
(Mechanika I.)
Pelikán J.
C18, obs./kap.:[30/30]
2311101
(Mechanika I.)
Nečas M.
C14, obs./kap.:[14/30]
2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M., Cahyna M.
C11, obs./kap.:[19/28]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-405b/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)