česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C1-311
lichý týden, Semestr Zimní 2020-1, Učebna 311 (kap. 24)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2161065
(Větrání)
Zmrhal V., Drkal F.
P1, obs./kap.:[8/20]
           
 
ÚT      2241728
(Nanobiomechanika)
Daniel M.
P1, obs./kap.:[11/30]
2181136
(Základy stavby p..)
Moravec J.
C101, obs./kap.:[1/5]
2181137
(Stavba procesníc..)
Moravec J.
C102, obs./kap.:[13/20]
   
        2181137
(Stavba procesníc..)
Moravec J.
C101, obs./kap.:[12/20]
     
 
ST2162064
(Snižování hluku ..)
Kučera M.
P1, obs./kap.:[1/30]
2162066
(Zásobování teple..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[9/60]
2162064
(Snižování hluku ..)
Kučera M.
C1, obs./kap.:[1/30]
         
2162540
(Základy technick..)
Kučera M.
P1, obs./kap.:[6/15]
  2162540
(Základy technick..)
Kučera M.
C1, obs./kap.:[6/15]
         
 
ČT   2241719
(Biomechanika II.)
Vilímek M.
P1, obs./kap.:[13/30]
2241719
(Biomec..)
Vilíme..
C101, obs./kap.:[13/30]
         
 
2153005
(Základy energeti..)
Pečený P.
C108, obs./kap.:[24/24]
             
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-311/?sem_id=B201) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C1-311
sudý týden, Semestr Zimní 2020-1, Učebna 311 (kap. 24)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2161065
(Větrání)
Zmrhal V., Drkal F.
P1, obs./kap.:[8/20]
           
 
ÚT      2241728
(Nanobiomechanika)
Daniel M.
P1, obs./kap.:[11/30]
2181136
(Základy stavby p..)
Moravec J.
C101, obs./kap.:[1/5]
2181137
(Stavba procesníc..)
Moravec J.
C102, obs./kap.:[13/20]
   
        2181137
(Stavba procesníc..)
Moravec J.
C101, obs./kap.:[12/20]
     
 
ST2162064
(Snižování hluku ..)
Kučera M.
P1, obs./kap.:[1/30]
2162066
(Zásobování teple..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[9/60]
2162066
(Zásobování teple..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[9/60]
         
2162540
(Základy technick..)
Kučera M.
P1, obs./kap.:[6/15]
             
 
ČT   2241719
(Biomechanika II.)
Vilímek M.
P1, obs./kap.:[13/30]
2241719
(Biomec..)
Vilíme..
C101, obs./kap.:[13/30]
         
 
2153005
(Základy energeti..)
Pečený P.
C109, obs./kap.:[23/24]
             
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-311/?sem_id=B201) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/6d511632/2021-11-23/10:13)