Rozvrh místnosti T4:C2-133
lichý týden, Semestr Zimní 2021-2, Posluchárna 133 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2341083
(Aditivní a alter..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[79/120]
2331012
(Teorie a metodika tváření)
Tatíček F.
P1, obs./kap.:[62/75]
 2131118
(Projek..)
Češpír..
C101, obs./kap.:[13/45]
2. roč. ..
2131118
(Projektování ocelových kon..)
Češpíro Z.
P1, obs./kap.:[13/45]
2. roč. DTT (rošáda MTK)
2146046
(Seminář "Elektri..)
Musálek L.
C1, obs./kap.:[24/60]
 
        2341004
(Projektování výr..)
Kyncl J.
P1, obs./kap.:[79/100]
2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[27/300]
   
 
ÚT  2341012
(Teorie a metodika obrábění..)
Mádl J., Zeman P.
P1, obs./kap.:[76/105]
      R126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C1, obs./kap.:[2/20]
 
           2126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C1, obs./kap.:[13/80]
 
 
ST  2331090
(Teorie slévání)
Bednář B., Herman A.
P1, obs./kap.:[76/100]
          
 
ČT  2331065
(Technologičnost ..)
Bednář B.
C101, obs./kap.:[58/70]
E111057
(Finite Element Method I.)
Novotný C.
P1, obs./kap.:[5/30]
        
  2331075
(Technologičnost ..)
Bednář B.
C101, obs./kap.:[8/20]
           
 
  2343030
(Techni..)
Podaný..
P1, obs./kap.:[59/60]
2343030
(Technická normalizace, jak..)
Beránek L., Podaný J.
C101, obs./kap.:[59/60]
2342091
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[30/40]
       
      2342121
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[11/50]
       
      2332091
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[14/20]
       
      2332121
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[11/20]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-133/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-133
sudý týden, Semestr Zimní 2021-2, Posluchárna 133 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2341083
(Aditivní a alter..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[79/120]
2331012
(Teorie a metodika tváření)
Tatíček F.
P1, obs./kap.:[62/75]
 2131118
(Projek..)
Češpír..
C101, obs./kap.:[13/45]
2. roč. ..
2131118
(Projektování ocelových kon..)
Češpíro Z.
P1, obs./kap.:[13/45]
2. roč. DTT (rošáda MTK)
2146046
(Seminář "Elektri..)
Musálek L.
C1, obs./kap.:[24/60]
 
        2341004
(Projektování výr..)
Kyncl J.
P1, obs./kap.:[79/100]
2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[27/300]
   
 
ÚT  2341012
(Teorie a metodika obrábění..)
Mádl J., Zeman P.
P1, obs./kap.:[76/105]
      R126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C1, obs./kap.:[2/20]
 
           2126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C1, obs./kap.:[13/80]
 
 
ST  2331090
(Teorie slévání)
Bednář B., Herman A.
P1, obs./kap.:[76/100]
          
 
ČT    E111057
(Finite Element Method I.)
Novotný C.
P1, obs./kap.:[5/30]
        
 
  2343030
(Techni..)
Podaný..
P1, obs./kap.:[59/60]
2343030
(Technická normalizace, jak..)
Beránek L., Podaný J.
C101, obs./kap.:[59/60]
2342091
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[30/40]
       
      2342121
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[11/50]
       
      2332091
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[14/20]
       
      2332121
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[11/20]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-133/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 17.9.2021, 6:15 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/34d6d3d0/2021-04-26/12:35)