česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-436
lichý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 436 (kap. 64)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2342032
(Automatizace pro..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[23/30]
  2311073
(Simulace mechani..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[40/100]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Dvořák .., Skácelí..
C202, obs./kap.:[30/28]
E311107
(Mechanics III.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[9/30]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Gabriel D.
C204, obs./kap.:[0/28]
 
        2111103
(Pružnost a pevno..)
Dvořák .., Skácelí..
C203, obs./kap.:[30/28]
E311108
(Mechanics III.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[20/30]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Gabriel D.
C205, obs./kap.:[11/28]
 
 
ÚT  2111103
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Zavřelo..
C105, obs./kap.:[29/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Mendová..
C101, obs./kap.:[18/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Novotný.., Vodička..
C103, obs./kap.:[28/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Kratoch..
C108, obs./kap.:[27/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrava K.
C106, obs./kap.:[11/28]
   
  2111103
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Zavřelo..
C207, obs./kap.:[29/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Mendová..
C102, obs./kap.:[16/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Novotný.., Vodička..
C104, obs./kap.:[28/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Kratoch..
C201, obs./kap.:[25/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrava K.
C107, obs./kap.:[0/28]
   
 
STE311101
(Mechanics I.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[43/48]
E182019
(Chemistry)
Žitný R.
P1, obs./kap.:[22/24]
2181009
(Tepelné výměníky..)
Vajc V.
C101, obs./kap.:[20/30]
E331068
(Technology I.)

P1, obs./kap.:[25/50]
 E371047
(Automatic Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[48/50]
   
         E371147
(Process Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[0/50]
   
 
ČT E121502
(Fluid Dynamics)
Schmirler M.
P1, obs./kap.:[27/50]
E121023
(Thermomechanics)
Devera J.
C1, obs./kap.:[25/30]
E023013
(Practical Class ..)
Jílek M.
C1, obs./kap.:[13/60]
E141005
(Embedded systems)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[18/24]
E121502
(Fluid Dynamics)
Jančík P.
C1, obs./kap.:[30/30]
   
 
    2316007
(Seminář z Mechan..)
Zavřel J.
C102, obs./kap.:[9/100]
pro MeTe
2212111
(Projekt I.)
Hatschb.., Macek J.
P1, obs./kap.:[34/56]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-436/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-436
sudý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 436 (kap. 64)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2342032
(Automatizace pro..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[23/30]
2112008
(Metoda konečných..)
Kuželka J.
P1, obs./kap.:[47/50]
2311073
(Simulace mechani..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[40/100]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Dvořák .., Skácelí..
C202, obs./kap.:[30/28]
E311107
(Mechanics III.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[9/30]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Gabriel D.
C204, obs./kap.:[0/28]
 
        2111103
(Pružnost a pevno..)
Dvořák .., Skácelí..
C203, obs./kap.:[30/28]
E311108
(Mechanics III.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[20/30]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Gabriel D.
C205, obs./kap.:[11/28]
 
 
ÚT  2111103
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Zavřelo..
C105, obs./kap.:[29/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Mendová..
C101, obs./kap.:[18/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Novotný.., Vodička..
C103, obs./kap.:[28/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Kratoch..
C108, obs./kap.:[27/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrava K.
C106, obs./kap.:[11/28]
   
  2111103
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Zavřelo..
C207, obs./kap.:[29/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Mendová..
C102, obs./kap.:[16/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Novotný.., Vodička..
C104, obs./kap.:[28/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Kratoch..
C201, obs./kap.:[25/28]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Doubrava K.
C107, obs./kap.:[0/28]
   
 
STE311101
(Mechanics I.)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[43/48]
E182019
(Chemistry)
Žitný R.
P1, obs./kap.:[22/24]
2181009
(Tepelné výměníky..)
Vajc V.
C101, obs./kap.:[20/30]
E331068
(Technology I.)

P1, obs./kap.:[25/50]
 E371047
(Automatic Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[48/50]
   
         E371147
(Process Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[0/50]
   
 
ČT E121502
(Fluid Dynamics)
Schmirler M.
P1, obs./kap.:[27/50]
E121023
(Thermomechanics)
Devera J.
C1, obs./kap.:[25/30]
E023013
(Practical Class ..)
Jílek M.
C1, obs./kap.:[13/60]
E141005
(Embedded systems)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[18/24]
E121502
(Fluid Dynamics)
Jančík P.
C1, obs./kap.:[30/30]
   
 
    2316007
(Seminář z Mechan..)
Zavřel J.
C102, obs./kap.:[9/100]
pro MeTe
2212111
(Projekt I.)
Hatschb.., Macek J.
P1, obs./kap.:[34/56]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-436/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)