česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:D1-266
lichý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO 2121502
(Mechanika tekutin)
Adamec J.
P1, obs./kap.:[52/200]
prezenční studium
2111103
(Pružnost a pevnost II)
Řezníček J.
P2, obs./kap.:[148/200]
 2343010
(Základy technolo..)
Rázek V., Mikeš P.
P1, obs./kap.:[158/250]
     
 
ÚT  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P4, obs./kap.:[172/245]
D
2132031
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[171/250]
přednáška P2 (sku..
2182019
(Chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[189/288]
2331068
(Technologie I.)

P1, obs./kap.:[248/280]
     
    2132030
(Vývoj techniky)
Dynybyl V.
P2, obs./kap.:[160/500]
přednáška č. 2
         
 
ST 2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[157/200]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[173/245]
B
2182019
(Chemie)
Dostál M.
P2, obs./kap.:[71/168]
2331068
(Technologie I.)

P2, obs./kap.:[115/200]
2311107
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C6, obs./kap.:[30/30]
2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C102, obs./kap.:[34/100]
 
          2311107
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C7, obs./kap.:[30/30]
   
 
ČT2316007
(Seminář z Mechan..)
Bauma V.
C101, obs./kap.:[37/300]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P4, obs./kap.:[172/245]
D
      2026002
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C102, obs./kap.:[42/150]
SCI
2316049
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[1/10]
 
2316047
(Seminář z Mechan..)
Bauma V.
C101, obs./kap.:[0/10]
          2316009
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[120/300]
 
 
2311004
(Mechanika pro te..)
Neusser Z.
C101, obs./kap.:[118/200]
2311004
(Mechanika pro te..)
Zavřel J.
P1, obs./kap.:[118/200]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[173/245]
B
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D1-266
sudý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO 2121502
(Mechanika tekutin)
Adamec J.
P1, obs./kap.:[52/200]
prezenční studium
2111103
(Pružnost a pevnost II)
Řezníček J.
P2, obs./kap.:[148/200]
 2372041
(Počítačová podpo..)
Simeunovič G.
P1, obs./kap.:[151/300]
STR (A) + VES (E)
     
 
ÚT  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P4, obs./kap.:[172/245]
D
2132031
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[171/250]
přednáška P2 (sku..
2182019
(Chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[189/288]
2331068
(Technologie I.)

P1, obs./kap.:[248/280]
     
    2132030
(Vývoj techniky)
Dynybyl V.
P2, obs./kap.:[160/500]
přednáška č. 2
         
 
ST 2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[157/200]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[173/245]
B
2182019
(Chemie)
Dostál M.
P2, obs./kap.:[71/168]
2331068
(Technologie I.)

P2, obs./kap.:[115/200]
2311107
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C6, obs./kap.:[30/30]
2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C102, obs./kap.:[34/100]
 
          2311107
(Mechanika III.)
Neusser Z.
C7, obs./kap.:[30/30]
   
 
ČT2316007
(Seminář z Mechan..)
Bauma V.
C101, obs./kap.:[37/300]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P4, obs./kap.:[172/245]
D
    2153005
(Základy energeti..)
Kolovratník M.
P1, obs./kap.:[242/389]
2026002
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C102, obs./kap.:[42/150]
SCI
2316049
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[1/10]
 
2316047
(Seminář z Mechan..)
Bauma V.
C101, obs./kap.:[0/10]
          2316009
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[120/300]
 
 
2311004
(Mechanika pro te..)
Neusser Z.
C101, obs./kap.:[118/200]
2311004
(Mechanika pro te..)
Zavřel J.
P1, obs./kap.:[118/200]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[173/245]
B
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)