česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:D1-266
lichý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2163073
(Hygiena a fyziol..)
Bašta J.
C1, obs./kap.:[19/60]
2371047
(Automatické řízení)
Hofreiter M.
P2, obs./kap.:[264/250]
 2311102
(Mechanika II.)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[191/290]
2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[30/200]
  
 
ÚT  2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Řezníček J.
C102, obs./kap.:[53/200]
 2343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
P1, obs./kap.:[137/230]
2311084
(Vyšší dynamika)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[26/100]
2316008
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[18/400]
   
          2316048
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[0/20]
   
 
ST 2111051
(Pružnost a pevnost I.)
Řezníček J.
P2, obs./kap.:[221/250]
2311019
(Syntéza a optima..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[42/100]
2381054
(Management a eko..)
Žáček V.
P5, obs./kap.:[114/250]
2131023
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P1, obs./kap.:[120/250]
P2 - pro STR + VES..
     
 
ČT 2311062
(Kmitání mechanických soust..)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[81/100]
2311062
(Kmitání mechanic..)
Zavřel J.
C101, obs./kap.:[81/100]
    2026003
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C1, obs./kap.:[71/200]
   
 2311074
(Kmitání mechanických soust..)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[33/100]
           
 
 E111051
(Strength of Materials I.)
Mareš T.
P1, obs./kap.:[26/30]
2141505
(Elektrické stroj..)
Chyský J.
P2, obs./kap.:[148/160]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/?sem_id=B182) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D1-266
sudý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2163073
(Hygiena a fyziol..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[19/60]
2371047
(Automatické řízení)
Hofreiter M.
P2, obs./kap.:[264/250]
 2311102
(Mechanika II.)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[191/290]
2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[30/200]
  
 
ÚT  2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Řezníček J.
C102, obs./kap.:[53/200]
 2343010
(Základy technolo..)
Mikeš P.
P2, obs./kap.:[190/230]
2311084
(Vyšší dynamika)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[26/100]
2316008
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[18/400]
   
          2316048
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[0/20]
   
 
ST 2111051
(Pružnost a pevnost I.)
Řezníček J.
P2, obs./kap.:[221/250]
2311019
(Syntéza a optima..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[42/100]
2381054
(Management a eko..)
Žáček V.
P5, obs./kap.:[114/250]
2131023
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P1, obs./kap.:[120/250]
P2 - pro STR + VES..
     
 
ČT 2311062
(Kmitání mechanických soust..)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[81/100]
      2026003
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C1, obs./kap.:[71/200]
   
 2311074
(Kmitání mechanických soust..)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[33/100]
           
 
 E111051
(Strength of Materials I.)
Mareš T.
P1, obs./kap.:[26/30]
2141505
(Elektrické stroj..)
Chyský J.
P2, obs./kap.:[148/160]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/?sem_id=B182) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)