Rozvrh místnosti T4:D1-266
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M., Řezníček J...
P1, obs./kap.:[255/250]
2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Houkal J., Křička J.
P1, obs./kap.:[233/250]
TZSI+STR (kapacita dle poslu..
  2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[20/100]
   
 
ÚT2116052
(Seminář z pružno..)
Řezníček J.
C102, obs./kap.:[36/100]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[133/240]
A+D
2343010
(Základy technolo..)
Rázek V., Mikeš P.
P1, obs./kap.:[130/200]
E311107
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[14/30]
    2316009
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[43/300]
 
      E311108
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[23/30]
       
 
ST  2372041
(Počítačová podpo..)
Simeunovič G.
P3, obs./kap.:[163/300]
TZSI (C)
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[197/240]
B
2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[36/60]
2161102
(Sálavé a průmysl..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[29/80]
     
 
ČT  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[133/240]
A+D
    2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[36/60]
     
 
  2342032
(Automatizace pro..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[34/38]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[197/240]
B
2132030
(Vývoj techniky)
Cézová E.
P3, obs./kap.:[168/250]
Přednáška P3 (1.a ..
       
      2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P3, obs./kap.:[170/250]
Přednáška P3 (1.a2..
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D1-266
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M., Řezníček J...
P1, obs./kap.:[255/250]
2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Houkal J., Křička J.
P1, obs./kap.:[233/250]
TZSI+STR (kapacita dle poslu..
  2116052
(Seminář z pružno..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[20/100]
   
 
ÚT2116052
(Seminář z pružno..)
Řezníček J.
C102, obs./kap.:[36/100]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[133/240]
A+D
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč V.
P1, obs./kap.:[125/300]
STR (A) + VES (D)
E311107
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[14/30]
    2316009
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[43/300]
 
      E311108
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[23/30]
       
 
ST  2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M.
P2, obs./kap.:[167/300]
TZSI (B)
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[197/240]
B
2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[36/60]
2161102
(Sálavé a průmysl..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[29/80]
     
 
ČT  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[133/240]
A+D
    2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[36/60]
     
 
  2342032
(Automatizace pro..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[34/38]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[197/240]
B
2132030
(Vývoj techniky)
Cézová E.
P3, obs./kap.:[168/250]
Přednáška P3 (1.a ..
       
      2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P3, obs./kap.:[170/250]
Přednáška P3 (1.a2..
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/printA4wide) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 15.11.2019, 18:59 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)