česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:D2-256
lichý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 256 (kap. 443)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2016047
(Mongeovo promítá..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[61/400]
2026002
(Seminární cvičen..)
Budinská Z.
C101, obs./kap.:[107/150]
SC I
         
 
ÚT        2313028
(Kariér..)
Valáše..
P1, obs./kap.:[279/500]
2313028
(Kariér..)
Valáše..
C101, obs./kap.:[279/500]
2116052
(Seminář z pružno..)
Řezníček J.
C101, obs./kap.:[125/150]
   
 
ST  2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[387/443]
přednáška P1 (skup..
2311107
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[217/499]
2341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[291/340]
       
  2132030
(Vývoj techniky)
Češpíro Z.
P1, obs./kap.:[377/500]
přednáška č. 1
2311108
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[39/269]
         
 
ČT        2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč V.
P3, obs./kap.:[246/400]
TZSI (C+D)
2346007
(Seminář z techno..)
Novák P.
C1, obs./kap.:[60/250]
   
 
 2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Dynybyl V.
P1, obs./kap.:[236/300]
přednášky pro TZSI
2211131
(Převodové ústroj..)
Pakosta.., Miláček..
C101, obs./kap.:[63/100]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D2-256/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D2-256
sudý týden, Semestr Zimní 2018-9, Posluchárna 256 (kap. 443)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2016047
(Mongeovo promítá..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[61/400]
2026002
(Seminární cvičen..)
Budinská Z.
C101, obs./kap.:[107/150]
SC I
         
 
ÚT        2313028
(Kariér..)
Valáše..
P1, obs./kap.:[279/500]
2313028
(Kariér..)
Valáše..
C101, obs./kap.:[279/500]
2116052
(Seminář z pružno..)
Řezníček J.
C101, obs./kap.:[125/150]
   
 
ST  2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[387/443]
přednáška P1 (skup..
2311107
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[217/499]
2341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[291/340]
       
  2132030
(Vývoj techniky)
Češpíro Z.
P1, obs./kap.:[377/500]
přednáška č. 1
2311108
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[39/269]
         
 
ČT        2333008
(Základy technolo..)

P2, obs./kap.:[243/350]
2346007
(Seminář z techno..)
Novák P.
C1, obs./kap.:[60/250]
   
 
 2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Dynybyl V.
P1, obs./kap.:[236/300]
přednášky pro TZSI
2211131
(Převodové ústroj..)
Pakosta.., Miláček..
C101, obs./kap.:[63/100]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D2-256/?sem_id=B181) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)