Rozvrh místnosti T4:D2-256
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 256 (kap. 443)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO               
 
ÚT  2313028
(Kariéra v inžený..)
Valášek M.
P1, obs./kap.:[344/800]
    2311078
(Řízené mechanické systémy..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[60/60]
2311078
(Řízené..)
Neusse..
C101, obs./kap.:[60/60]
   
        2312017
(Řízené mechanické systémy ..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[36/40]
    
 
ST               
 
ČT    2311101
(Mechanika I.)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[287/400]
2182019
(Chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[268/288]
Prezenční studium
2132030
(Vývoj techniky)
Češpíro Z.
P2, obs./kap.:[119/250]
Přednáška P2 (1.a ..
2026002
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C2, obs./kap.:[24/200]
   
        2132031
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[128/443]
Přednáška P2 (1.a2..
     
 
 2111057
(Metoda konečných prvků I.)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[69/80]
2133012
(Metodika konstru..)
Kamenic.., Lopot F.
C101, obs./kap.:[45/150]
1.roč. DTT (N0716A..
         
 2111058
(Metoda konečných prvků I.)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[42/120]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D2-256/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D2-256
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 256 (kap. 443)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO               
 
ÚT  2313028
(Kariéra v inžený..)

C101, obs./kap.:[344/800]
    2311078
(Řízené mechanické systémy..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[60/60]
2311078
(Řízené..)
Neusse..
C101, obs./kap.:[60/60]
   
        2312017
(Řízené mechanické systémy ..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[36/40]
    
 
ST               
 
ČT    2311101
(Mechanika I.)
Bauma V.
P1, obs./kap.:[287/400]
2182019
(Chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[268/288]
Prezenční studium
2132030
(Vývoj techniky)
Češpíro Z.
P2, obs./kap.:[119/250]
Přednáška P2 (1.a ..
2026002
(Seminární cvičen..)
Ducháček P.
C2, obs./kap.:[24/200]
   
        2132031
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[128/443]
Přednáška P2 (1.a2..
     
 
 2111057
(Metoda konečných prvků I.)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[69/80]
2133012
(Metodika konstru..)
Kamenic.., Lopot F.
C101, obs./kap.:[45/150]
1.roč. DTT (N0716A..
         
 2111058
(Metoda konečných prvků I.)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[42/120]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D2-256/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 8.12.2019, 14:17 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)