česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti HO:A-152a
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna projektů (15 PC) (kap. 35)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2351145
(Konstrukce výrobních stroj..)
Smolík J., Krannich T.
P1, obs./kap.:[10/30]
2351113
(Měření a diagnos..)
Janota M., Burian D.
P1, obs./kap.:[18/30]
  2351123
(Pohony výrobních strojů - ..)
Novotný L., Švéda J.
P1, obs./kap.:[18/30]
   
 
ÚT2352122
(Oborový projekt ..)

C1, obs./kap.:[7/15]
2353992
(Bakalářská práce)

C1, obs./kap.:[7/15]
BP pro TZSI
2353890
(Projekt IV.)
Andrlík V., Ondráček M.
C1, obs./kap.:[10/20]
 
 2353041
(Praktický úvod do strojírenské výrob..)
Vavruška P.
L3, obs./kap.:[8/8]
L3
   2351104
(Obráběcí stroje)
Koubek J.
C1, obs./kap.:[18/20]
     
2353998
(Diplomová práce)

C1, obs./kap.:[15/20]
        
 
ST  2352003
(Automatizace výr..)
Andrlík.., Matyska..
P1, obs./kap.:[0/10]
  2352053
(Měření a diagnos..)
Mareš M.
P1, obs./kap.:[21/30]
2351138
(Automatizace výrobních zař..)
Andrlík V.
P1, obs./kap.:[21/30]
    
 
ČT       2353112
(Projekt II.)
Krannich T.
C1, obs./kap.:[18/22]
pro obor VSZ
   
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/HO:A-152a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti HO:A-152a
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna projektů (15 PC) (kap. 35)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2351145
(Konstrukce výrobních stroj..)
Smolík J., Krannich T.
P1, obs./kap.:[10/30]
2351113
(Měření a diagnos..)
Janota M., Burian D.
P1, obs./kap.:[18/30]
  2351123
(Pohony výrobních strojů - ..)
Novotný L., Švéda J.
P1, obs./kap.:[18/30]
   
 
ÚT2352122
(Oborový projekt ..)

C1, obs./kap.:[7/15]
2353992
(Bakalářská práce)

C1, obs./kap.:[7/15]
BP pro TZSI
2353890
(Projekt IV.)
Andrlík V., Ondráček M.
C1, obs./kap.:[10/20]
 
 2353041
(Praktický úvod do strojírenské výrob..)
Vavruška P.
L1, obs./kap.:[7/8]
L1
   2351104
(Obráběcí stroje)
Koubek J.
C1, obs./kap.:[18/20]
     
2353998
(Diplomová práce)

C1, obs./kap.:[15/20]
        
 
ST  2352003
(Automatizace výr..)
Andrlík.., Matyska..
P1, obs./kap.:[0/10]
    2351138
(Automatizace výrobních zař..)
Andrlík V.
P1, obs./kap.:[21/30]
    
 
ČT       2353112
(Projekt II.)
Krannich T.
C1, obs./kap.:[18/22]
pro obor VSZ
   
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/HO:A-152a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)