česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-214
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA214 (kap. 178)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2011068
(Matematika II.)
Neustupa T.
P1, obs./kap.:[202/220]
2322029
(Nauka o materiál..)
Sobotová J.
P1, obs./kap.:[187/187]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P2, obs./kap.:[171/178]
2381054
(Management a eko..)
Heralov.., Uličná ..
P1, obs./kap.:[206/200]
  2016066
(Seminář z numeri..)
Bodnár T.
C101, obs./kap.:[5/150]
 
 
ÚT  2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[233/240]
2011049
(Numerická matema..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[235/240]
         
 
ST  2322029
(Nauka o materiál..)
Horník J.
P2, obs./kap.:[171/178]
2011068
(Matematika II.)
Neustupa T.
P1, obs./kap.:[202/220]
2381054
(Management a eko..)
Uličná Š.
P2, obs./kap.:[167/178]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P2, obs./kap.:[171/178]
     
 
ČT  2321072
(Kovové materiály)
Zuna P., Horník ..
P1, obs./kap.:[70/81]
    2383001
(Základy práva)
Pilík V.
P1, obs./kap.:[174/200]
  2016008
(Seminář z matema..)
Prokop V.
C101, obs./kap.:[28/150]
 
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-214) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-214
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA214 (kap. 178)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2011068
(Matematika II.)
Neustupa T.
P1, obs./kap.:[202/220]
2322029
(Nauka o materiál..)
Sobotová J.
P1, obs./kap.:[187/187]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P2, obs./kap.:[171/178]
2381054
(Management a eko..)
Heralov.., Uličná ..
P1, obs./kap.:[206/200]
  2016066
(Seminář z numeri..)
Bodnár T.
C101, obs./kap.:[5/150]
 
 
ÚT  2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
P1, obs./kap.:[233/240]
2011049
(Numerická matema..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[235/240]
         
 
ST  2322029
(Nauka o materiál..)
Horník J.
P2, obs./kap.:[171/178]
2011068
(Matematika II.)
Neustupa T.
P1, obs./kap.:[202/220]
2381054
(Management a eko..)
Uličná Š.
P2, obs./kap.:[167/178]
2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P2, obs./kap.:[171/178]
     
 
ČT  2321072
(Kovové materiály)
Zuna P., Horník ..
P1, obs./kap.:[70/81]
2383062
(Rozpočet a ekono..)
Freiber.., Žilka M.
P1, obs./kap.:[168/180]
  2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C1, obs./kap.:[55/55]
  2016008
(Seminář z matema..)
Prokop V.
C101, obs./kap.:[28/150]
 
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-214) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)