česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-310
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA310 (kap. 64)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, obs./kap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, obs./kap.:[25/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, obs./kap.:[23/23]
 
      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, obs./kap.:[23/23]
 
 
ÚT               
 
ST      2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
P1, obs./kap.:[8/60]
2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
C1, obs./kap.:[8/60]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, obs./kap.:[25/23]
 
          2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, obs./kap.:[23/23]
 
 
ČT     2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[29/30]
   2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C2, obs./kap.:[52/52]
2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C4,
 
 
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, obs./kap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, obs./kap.:[23/23]
       
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, obs./kap.:[23/23]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-310/cz) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-310
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna KA310 (kap. 64)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, obs./kap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, obs./kap.:[25/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, obs./kap.:[23/23]
 
      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, obs./kap.:[23/23]
 
 
ÚT               
 
ST      2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
P1, obs./kap.:[8/60]
2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
C1, obs./kap.:[8/60]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, obs./kap.:[25/23]
 
          2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, obs./kap.:[23/23]
 
 
ČT     2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[29/30]
   2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C3, obs./kap.:[49/50]
   
 
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, obs./kap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, obs./kap.:[23/23]
       
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, obs./kap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, obs./kap.:[23/23]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-310/cz) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)