česky  čs
english  en
Room timetable KN:A-310
odd week, Semestr Summer 2020-1, Posluchárna KA310 (kap. 64)
LecturesTutorialLaborat.Other
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
MON      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, avail./cap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, avail./cap.:[25/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, avail./cap.:[23/23]
 
      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, avail./cap.:[23/23]
 
 
TUE               
 
WED      2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
P1, avail./cap.:[8/60]
2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
C1, avail./cap.:[8/60]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, avail./cap.:[25/23]
 
          2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, avail./cap.:[23/23]
 
 
THU     2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, avail./cap.:[29/30]
   2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C2, avail./cap.:[52/52]
2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C4,
 
 
FRI    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, avail./cap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, avail./cap.:[23/23]
       
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, avail./cap.:[23/23]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-310/en) Buildings-rooms:T4:XX-XXX - Technicka street 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo namesti 3, Praha 2HO:X-XXX - Horska street 3, Praha 2

Room timetable KN:A-310
even week, Semestr Summer 2020-1, Posluchárna KA310 (kap. 64)
LecturesTutorialLaborat.Other
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
MON      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, avail./cap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, avail./cap.:[25/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, avail./cap.:[23/23]
 
      2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, avail./cap.:[23/23]
 
 
TUE               
 
WED      2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
P1, avail./cap.:[8/60]
2321084
(Materiálové inže..)
Sobotov.., Jeníkov..
C1, avail./cap.:[8/60]
2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C15, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C11, avail./cap.:[25/23]
 
          2011068
(Matematika II.)
Hájek L.
C16, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Hanek M.
C12, avail./cap.:[23/23]
 
 
THU     2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, avail./cap.:[29/30]
   2383001
(Základy práva)
Pilík V.
C3, avail./cap.:[49/50]
   
 
FRI    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C3, avail./cap.:[24/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C7, avail./cap.:[23/23]
       
    2011068
(Matematika II.)
Hlavová M.
C4, avail./cap.:[23/23]
2011068
(Matematika II.)
Pajerová N.
C8, avail./cap.:[23/23]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-310/en) Buildings-rooms:T4:XX-XXX - Technicka street 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo namesti 3, Praha 2HO:X-XXX - Horska street 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Reload] [Print] [Print wide] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)