česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-404
lichý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna KA404 (kap. 80)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
P1, obs./kap.:[35/35]
E012037
(Computer Graphics)
Linkeová I.
C101, obs./kap.:[24/25]
2381153
(Ekonomická teorie)
Beran T.
P1, obs./kap.:[29/30]
  2321067
(Technické aplika..)
Sobotová J.
C3, obs./kap.:[22/22]
2321067
(Technické aplika..)
Sobotová J.
C4, obs./kap.:[15/24]
 
 
ÚT  2323010
(Biomateriály a b..)
Cvrček L.
P1, obs./kap.:[11/20]
2323014
(Materiály 21. st..)
Cvrček .., Špatenk..
C1, obs./kap.:[46/46]
         
 
ST  2012037
(Počítačová grafi..)
Linkeová I.
C1, obs./kap.:[24/24]
W01A009
(Počítačová grafi..)
Linkeová I.
P1, obs./kap.:[0/18]
    2012037
(Počítačová grafi..)
Pajerová N.
C4, obs./kap.:[24/25]
   
 
ČT2012037
(Počítačová grafi..)

C3,
rezerva
    2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C6, obs./kap.:[27/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C8, obs./kap.:[24/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C10, obs./kap.:[7/24]
skupina 51
   
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-404) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-404
sudý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna KA404 (kap. 80)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
P1, obs./kap.:[35/35]
E012037
(Computer Graphics)
Linkeová I.
P1, obs./kap.:[24/25]
2381153
(Ekonomická teorie)
Beran T.
P1, obs./kap.:[29/30]
  2321067
(Technické aplika..)
Sobotová J.
C1, obs./kap.:[22/22]
2321067
(Technické aplika..)
Sobotová J.
C2, obs./kap.:[22/22]
 
 
ÚT  2323010
(Biomateriály a b..)
Cvrček L.
P1, obs./kap.:[11/20]
2323014
(Materiály 21. st..)
Cvrček .., Špatenk..
C1, obs./kap.:[46/46]
         
 
ST  2012037
(Počítačová grafi..)
Linkeová I.
C2, obs./kap.:[23/24]
W01A009
(Počítačová grafi..)
Linkeová I.
P1, obs./kap.:[0/18]
    2012037
(Počítačová grafi..)
Pajerová N.
C5, obs./kap.:[25/25]
   
 
ČT      2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C7, obs./kap.:[29/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C9, obs./kap.:[23/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C11, obs./kap.:[23/24]
   
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-404) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)