česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti KN:A-447
lichý týden, Semestr Letní 2023-4, Poč. učebna A447 (kap. 35)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO        E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
C101, obs./kap.:[21/34]
     
 
ÚT  2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[27/30]
2011049
(Numerická matema..)
Pučejdl P.
C7, obs./kap.:[25/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Pajerová N.
C3, obs./kap.:[26/26]
2012037
(Počítačová grafi..)
Cibulka J.
C7, obs./kap.:[27/26]
2011049
(Numerická matema..)
Putna V.
C8, obs./kap.:[23/25]
   
 
ST        2011049
(Numerická matema..)
Majlingová O.
C9, obs./kap.:[26/25]
     
 
ČT2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C1, obs./kap.:[26/26]
    2011049
(Numerická matema..)
Keslerová R.
C1, obs./kap.:[25/25]
2011049
(Numerická matema..)
Trdlička D.
C2, obs./kap.:[25/25]
2011049
(Numerická matema..)
Musil J.
C3, obs./kap.:[27/25]
2011049
(Numerická matema..)
Krejčí O.
C10, obs./kap.:[25/25]
 
 
2011049
(Numerická matema..)

C4,
2011049
(Numerická matema..)
Tater A.
C5, obs./kap.:[21/25]
2011049
(Numerická matema..)
Kovář P.
C6, obs./kap.:[18/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C5, obs./kap.:[23/26]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-447) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti KN:A-447
sudý týden, Semestr Letní 2023-4, Poč. učebna A447 (kap. 35)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2313027
(Umělá inteligenc..)
Bukovský I.
P1, obs./kap.:[6/30]
E011049
(Numerical Mathem..)
Čertíková M.
C101, obs./kap.:[21/34]
     
 
ÚT  2013030
(Numerické řešení..)
Beneš L.
P1, obs./kap.:[27/30]
2011049
(Numerická matema..)
Pučejdl P.
C7, obs./kap.:[25/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Pajerová N.
C4, obs./kap.:[26/26]
2012037
(Počítačová grafi..)
Cibulka J.
C8, obs./kap.:[26/26]
2011049
(Numerická matema..)
Putna V.
C8, obs./kap.:[23/25]
   
 
ST        2011049
(Numerická matema..)
Majlingová O.
C9, obs./kap.:[26/25]
     
 
ČT2012037
(Počítačová grafi..)
Hanek M.
C2, obs./kap.:[26/26]
    2011049
(Numerická matema..)
Keslerová R.
C1, obs./kap.:[25/25]
2011049
(Numerická matema..)
Trdlička D.
C2, obs./kap.:[25/25]
2011049
(Numerická matema..)
Musil J.
C3, obs./kap.:[27/25]
2011049
(Numerická matema..)
Krejčí O.
C10, obs./kap.:[25/25]
 
 
2011049
(Numerická matema..)

C4,
2011049
(Numerická matema..)
Tater A.
C5, obs./kap.:[21/25]
2011049
(Numerická matema..)
Kovář P.
C6, obs./kap.:[18/25]
2012037
(Počítačová grafi..)
Hlavová M.
C6, obs./kap.:[24/26]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/KN:A-447) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2022 [CPS] v3.8 (master/4ba2e75e/2023-03-03/01:20)