česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-207
lichý týden, Semestr Zimní 2021-2, Poč. učebna 207 (kap. 16)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2371709
(Počítačové model..)
Bušek J.
P1, obs./kap.:[4/15]
2371709
(Počítačové model..)
Bušek J.
C1, obs./kap.:[4/15]
E371100
(Machine percepti..)
Oswald C., Peichl A.
C1, obs./kap.:[8/16]
       
 
ÚT    2313017
(Programování)
Steinbauer P.
C101, obs./kap.:[8/100]
         
 
ST  2371096
(Zpracování signá..)
Hofreiter M.
P1, obs./kap.:[11/20]
    E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P1, obs./kap.:[19/30]
E372041
(Comput..)
Hlaváč..
C1, obs./kap.:[19/30]
E371110
(Industrial Autom..)
Trnka P.
P1, obs./kap.:[14/20]
E371110
(Industrial Autom..)
Trnka P.
L1, obs./kap.:[14/15]
 
 
ČT  E181107
(Computational Fl..)
Petera K.
L101, obs./kap.:[9/25]
2371110
(Automatizace pro..)
Trnka P.
L1, obs./kap.:[15/25]
 2311083
(Vybrané statě z ..)
Valášek M.
P1, obs./kap.:[12/16]
 2311077
(Dynamika vozidel)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[10/40]
   
 
  2311083
(Vybrané statě z ..)
Steinbauer P.
C101, obs./kap.:[12/16]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-207) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-207
sudý týden, Semestr Zimní 2021-2, Poč. učebna 207 (kap. 16)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2371709
(Počítačové model..)
Bušek J.
P1, obs./kap.:[4/15]
2371709
(Počítačové model..)
Bušek J.
C1, obs./kap.:[4/15]
E371100
(Machine percepti..)
Oswald C., Peichl A.
C1, obs./kap.:[8/16]
       
 
ÚT    2313017
(Programování)
Steinbauer P.
C101, obs./kap.:[8/100]
         
 
ST  2371096
(Zpracování signá..)
Hofreiter M.
P1, obs./kap.:[11/20]
2371096
(Zpracování signá..)
Hofreit.., Trnka P.
C1, obs./kap.:[11/20]
  E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P1, obs./kap.:[19/30]
E372041
(Comput..)
Hlaváč..
C1, obs./kap.:[19/30]
E371110
(Industrial Autom..)
Trnka P.
P1, obs./kap.:[14/20]
E371110
(Industrial Autom..)
Trnka P.
L1, obs./kap.:[14/15]
 
 
ČT  E181107
(Computational Fl..)
Petera K.
L101, obs./kap.:[9/25]
2371110
(Automatizace pro..)
Trnka P.
L1, obs./kap.:[15/25]
 2311083
(Vybrané statě z ..)
Valášek M.
P1, obs./kap.:[12/16]
 2311077
(Dynamika vozidel)
Pelikán J.
C101, obs./kap.:[10/40]
2121044
(Počítačová mecha..)
Hyhlík T.
C1, obs./kap.:[12/15]
 
 
  2311083
(Vybrané statě z ..)
Steinbauer P.
C101, obs./kap.:[12/16]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-207) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/6d511632/2021-11-23/10:13)