česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-306
lichý týden, Semestr Letní 2018-9, Učebna 306 (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2371047
(Automatické říze..)
Petrová R.
C50, obs./kap.:[9/50]
2KS - 4x: 1.4.-29...
2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P3, obs./kap.:[17/20]
kombinované studoi..
2311102
(Mechanika II.)
Beneš P.
P3, obs./kap.:[2/290]
 2311102
(Mechanika II.)
Beneš P.
C17, obs./kap.:[1/30]
    
  2371047
(Automatické říze..)
Petrová R.
P5, obs./kap.:[9/50]
2KS - 6x: 18.2.-25..
2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C301, obs./kap.:[17/28]
         
    2111051
(Pružno..)
Vítek ..
L3011, obs./kap.:[17/28]
kombinov..
          
    2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P2, obs./kap.:[6/10]
kombinované studium
         
    2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C201, obs./kap.:[6/10]
kombinované studium
         
    2111018
(Pružno..)
Vítek ..
L2011, obs./kap.:[6/10]
kombinov..
          
 
ÚT 2181100
(Výrobní linky)
Hoffman P.
P1, obs./kap.:[18/20]
  2331076
(Navrhování povrc..)
Kudláček J.
P1, obs./kap.:[25/27]
2331076
(Navrhování povrc..)
Kudláček J.
C101, obs./kap.:[25/27]
2116053
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Doubrava K.
C101, obs./kap.:[13/90]
  
 
ST  2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
C101, obs./kap.:[18/22]
    2121500
(Mechanika tekutin)
Adamec J.
P1, obs./kap.:[14/50]
    
 
ČT  2331065
(Technologičnost konstrukcí)

P1, obs./kap.:[20/20]
2331065
(Techno..)

C101, obs./kap.:[20/20]
2331506
(Technologie slév..)

C101, obs./kap.:[21/25]
       
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-306) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-306
sudý týden, Semestr Letní 2018-9, Učebna 306 (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2371047
(Automatické říze..)
Petrová R.
C50, obs./kap.:[9/50]
2KS - 4x: 1.4.-29...
2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P3, obs./kap.:[17/20]
kombinované studoi..
2311102
(Mechanika II.)
Beneš P.
P3, obs./kap.:[2/290]
 2311102
(Mechanika II.)
Beneš P.
C17, obs./kap.:[1/30]
    
  2371047
(Automatické říze..)
Petrová R.
P5, obs./kap.:[9/50]
2KS - 6x: 18.2.-25..
2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C301, obs./kap.:[17/28]
         
    2111051
(Pružno..)
Vítek ..
L3011, obs./kap.:[17/28]
kombinov..
          
    2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P2, obs./kap.:[6/10]
kombinované studium
         
    2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C201, obs./kap.:[6/10]
kombinované studium
         
    2111018
(Pružno..)
Vítek ..
L2011, obs./kap.:[6/10]
kombinov..
          
 
ÚT 2181100
(Výrobní linky)
Hoffman P.
P1, obs./kap.:[18/20]
2181105
(Čištění odpadníc..)
Hoffman P.
C101, obs./kap.:[17/20]
2331076
(Navrhování povrc..)
Kudláček J.
P1, obs./kap.:[25/27]
2331076
(Navrhování povrc..)
Kudláček J.
C101, obs./kap.:[25/27]
2116053
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Doubrava K.
C101, obs./kap.:[13/90]
  
 
ST  2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
C101, obs./kap.:[18/22]
    2121500
(Mechanika tekutin)
Adamec J.
P1, obs./kap.:[14/50]
    
 
ČT  2331065
(Technologičnost konstrukcí)

P1, obs./kap.:[20/20]
2331065
(Techno..)

C101, obs./kap.:[20/20]
2331506
(Technologie slév..)

C101, obs./kap.:[21/25]
       
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-306) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)