česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-405a
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Poč. učebna 405a (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2372041
(Počítačová podpo..)
Simeuno.., Kuře M.
C51, obs./kap.:[16/24]
VIP-51
2372041
(Počítačová podpo..)
Simeuno.., Kuře M.
C19, obs./kap.:[22/24]
2373113
(Projek..)
Hlaváč..
C1, obs./kap.:[19/25]
2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Kuželka J.
C101, obs./kap.:[32/33]
2111057
(Metoda konečných..)
Kuželka J.
C104, obs./kap.:[28/28]
E375013
(Matlab for Simul..)
Vrána S., Hlaváč ..
C101, obs./kap.:[29/30]
 
 
ÚT  E111057
(Finite Element M..)
Nesládek M.
C101, obs./kap.:[8/28]
2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M., Kuře M.
C13, obs./kap.:[21/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M., Kuře M.
C22, obs./kap.:[20/24]
2311107
(Mechanika III.)

L1121, obs./kap.:[30/30]
,351,
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Kuchař ..
C15, obs./kap.:[19/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Kuchař ..
C17, obs./kap.:[20/24]
 
 
ST    E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P1, obs./kap.:[27/30]
E372041
(Comput..)
Hl.., Yu..
C1, obs./kap.:[27/30]
2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M., Peichl A.
C11, obs./kap.:[22/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Cejnek M., Peichl A.
C9, obs./kap.:[20/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Peichl A.
C7, obs./kap.:[22/24]
E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P2, obs./kap.:[19/30]
Erasmus
E372041
(Comput..)
Hl.., Yu..
C2, obs./kap.:[19/30]
Erasmus
 
 
ČT  E181107
(Computational Fl..)
Petera K.
L101, obs./kap.:[15/25]
      2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Baumrt O.
C1, obs./kap.:[21/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč .., Baumrt O.
C3, obs./kap.:[22/24]
 
 
2311107
(Mechanika III.)

L1061, obs./kap.:[30/30]
  2311107
(Mechanika III.)

L1101, obs./kap.:[24/30]
2111058
(Metoda konečných..)
Bartošák M.
C104, obs./kap.:[4/28]
2111057
(Metoda konečných..)
Klepač V.
C103, obs./kap.:[13/28]
     
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-405a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-405a
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Poč. učebna 405a (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2372041
(Počítačová podpo..)
Kuře M., Simeuno..
C20, obs./kap.:[24/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Kuře M., Simeuno..
C18, obs./kap.:[20/24]
 2112008
(Metoda konečných prvků 0)
Kuželka J.
C101, obs./kap.:[32/33]
2111057
(Metoda konečných..)
Kuželka J.
C101, obs./kap.:[28/28]
E375013
(Matlab for Simul..)
Vrána S., Hlaváč ..
C101, obs./kap.:[29/30]
 
 
ÚT  2111058
(Metoda konečných..)
Klepač V.
C101, obs./kap.:[28/28]
2372041
(Počítačová podpo..)
Jura J., Kuchař ..
C12, obs./kap.:[21/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Jura J., Kuchař ..
C23, obs./kap.:[18/24]
2311107
(Mechanika III.)

L1111, obs./kap.:[29/30]
2372041
(Počítačová podpo..)
Kuchař .., Hlaváč ..
C14, obs./kap.:[21/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Kuchař .., Hlaváč ..
C16, obs./kap.:[22/24]
 
 
ST    E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P1, obs./kap.:[27/30]
E372041
(Comput..)
Hl.., Yu..
C1, obs./kap.:[27/30]
2372041
(Počítačová podpo..)
Peichl A., Cejnek M.
C10, obs./kap.:[20/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Peichl A., Cejnek M.
C8, obs./kap.:[22/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Peichl A., Hlaváč ..
C6, obs./kap.:[20/24]
E372041
(Comput..)
Hlaváč..
P2, obs./kap.:[19/30]
Erasmus
E372041
(Comput..)
Hl.., Yu..
C2, obs./kap.:[19/30]
Erasmus
 
 
ČT  E181107
(Computational Fl..)
Petera K.
L101, obs./kap.:[15/25]
      2372041
(Počítačová podpo..)
Čáp J., Baumrt O.
C2, obs./kap.:[23/24]
2372041
(Počítačová podpo..)
Čáp J., Baumrt O.
C4, obs./kap.:[18/24]
 
 
2311107
(Mechanika III.)

L1051, obs./kap.:[30/30]
2311107
(Mechanika III.)

L1071, obs./kap.:[17/30]
2311107
(Mechanika III.)

L1091, obs./kap.:[18/30]
2111058
(Metoda konečných..)
Bartošák M.
C103, obs./kap.:[10/28]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-405a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)