česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-504
lichý týden, Semestr Letní 2018-9, Učebna 504 (kap. 36)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2131041
(Zpracování techn..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[23/30]
2331506
(Technologie slévání a tvář..)

P1, obs./kap.:[21/20]
 2181030
(Fyzikální chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[15/25]
    
 
ÚT  E181026
(Momentum, Heat a..)
Petera K.
C101, obs./kap.:[34/37]
2181507
(Difúzně separačn..)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[4/15]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Skočilas J.
C201, obs./kap.:[27/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Moravec J.
C101, obs./kap.:[14/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Dostál M.
C203, obs./kap.:[23/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Solnař S.
C207, obs./kap.:[24/27]
 
 
ST  2131040
(Materiály a technologičnost konstruk..)
Kanaval J., Jančík L.
P1, obs./kap.:[22/30]
2. roč. NMGR
2111723
(Biomechanika III.)
Sedláček R.
P1, obs./kap.:[8/30]
2113112
(Projekt II.)
Horný L.
C102, obs./kap.:[9/30]
2113112
(Projekt II.)
Horný L.
C102, obs./kap.:[9/30]
  
 
ČT 2163012
(Projekt II.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[9/20]
  E141092
(Microelectronics)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[15/24]
E181128
(Heat Processes)
Dostál M.
C101, obs./kap.:[14/20]
   
          E181508
(Heat Transfer Eq..)
Dostál M.
C101, obs./kap.:[15/15]
   
 
  2181026
(Přenos hybnosti,..)
Vajc V.
C205, obs./kap.:[26/27]
E162023
(Fundamentals of ..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[27/31]
E162023
(Fundam..)
Matušk..
C1, obs./kap.:[26/31]
        
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-504/cz/?sem_id=B182) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-504
sudý týden, Semestr Letní 2018-9, Učebna 504 (kap. 36)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2131041
(Zpracování techn..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[23/30]
2331506
(Technologie slévání a tvář..)

P1, obs./kap.:[21/20]
 2181030
(Fyzikální chemie)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[15/25]
2181150
(Úvod do kryogenn..)
Skočila.., Štancl ..
C101, obs./kap.:[3/10]
  
 
ÚT  2181026
(Přenos hybnosti,..)
Skočilas J.
C209, obs./kap.:[28/28]
2181507
(Difúzně separačn..)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[4/15]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Skočilas J.
C202, obs./kap.:[27/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Moravec J.
C102, obs./kap.:[26/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Dostál M.
C204, obs./kap.:[24/27]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Solnař S.
C208, obs./kap.:[26/27]
 
 
ST  2131040
(Materiály a technologičnost konstruk..)
Kanaval J., Jančík L.
P1, obs./kap.:[22/30]
2. roč. NMGR
2111723
(Biomechanika III.)
Sedláček R.
P1, obs./kap.:[8/30]
2113112
(Projekt II.)
Horný L.
C102, obs./kap.:[9/30]
2113112
(Projekt II.)
Horný L.
C102, obs./kap.:[9/30]
  
 
ČT 2163012
(Projekt II.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[9/20]
  E141092
(Microelectronics)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[15/24]
E181128
(Heat Processes)
Dostál M.
C101, obs./kap.:[14/20]
   
          E181508
(Heat Transfer Eq..)
Dostál M.
C101, obs./kap.:[15/15]
   
 
  2181026
(Přenos hybnosti,..)
Vajc V.
C206, obs./kap.:[27/27]
E162023
(Fundamentals of ..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[27/31]
E162023
(Fundam..)
Matušk..
C1, obs./kap.:[26/31]
        
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-504/cz/?sem_id=B182) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)