česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A2-259
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Učebna 259 (kap. 36)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2241723
(Biomechanika III.)
Sedláček R.
P1, obs./kap.:[13/30]
2131120
(Projektování oce..)
Dub M., Češpíro..
C101, obs./kap.:[26/36]
STR-KPP 4. roč
2131120
(Projektování oce..)
Dub M., Češpíro..
P1, obs./kap.:[26/36]
STR-KPP 4. roč
     
 
ÚT 2131029
(Konstrukce speciálních str..)
Mrázek J.
P1, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč
2131038
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
P1, obs./kap.:[1/1]
stará akreditace
2131038
(Zkouše..)
Štádle..
C101, obs./kap.:[1/1]
stará ak..
 2371101
(Optimální a pred..)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[15/25]
     
    2131039
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
P1, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč.
2131039
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
C101, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč.
       
 
ST            2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Kubášov..
L1051, obs./kap.:[31/31]
 
    2313998
(Diplomová práce)
Valášek M., Zavřel J.
C101, obs./kap.:[15/30]
 
 
ČT    2111051
(Pružnost a pevno..)
Kuželka.., Mžourek..
L1071, obs./kap.:[31/31]
  2332025
(Speciální techno..)

C101, obs./kap.:[25/25]
2332025
(Speciální techno..)

C102, obs./kap.:[23/25]
2332025
(Speciální techno..)

C103, obs./kap.:[21/25]
 
 
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Nesláde.., Blaha D.
L1031, obs./kap.:[31/31]
2111051
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Koštel ..
L1011, obs./kap.:[31/31]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A2-259) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A2-259
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Učebna 259 (kap. 36)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2241723
(Biomechanika III.)
Sedláček R.
P1, obs./kap.:[13/30]
2131120
(Projektování oce..)
Dub M., Češpíro..
C101, obs./kap.:[26/36]
STR-KPP 4. roč
2131120
(Projektování oce..)
Dub M., Češpíro..
P1, obs./kap.:[26/36]
STR-KPP 4. roč
     
 
ÚT 2131029
(Konstrukce speciálních str..)
Mrázek J.
P1, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč
2131038
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
P1, obs./kap.:[1/1]
stará akreditace
2131038
(Zkouše..)
Štádle..
C101, obs./kap.:[1/1]
stará ak..
 2371101
(Optimální a pred..)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[15/25]
     
    2131039
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
P1, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč.
2131039
(Zkoušení transpo..)
Štádler M.
C101, obs./kap.:[10/36]
DTT 2. roč.
       
 
ST            2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Ježek O.
L1061, obs./kap.:[31/31]
 
    2313998
(Diplomová práce)
Valášek M., Zavřel J.
C101, obs./kap.:[15/30]
 
 
ČT2111051
(Pružnost a pevno..)
Řezníče.., Matušů ..
L1091, obs./kap.:[17/28]
VIP
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Kuželka.., Kratoch..
L1081, obs./kap.:[23/31]
  2332025
(Speciální techno..)

C101, obs./kap.:[25/25]
2332025
(Speciální techno..)

C102, obs./kap.:[23/25]
2332025
(Speciální techno..)

C103, obs./kap.:[21/25]
 
 
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Nesláde.., Havlíče..
L1041, obs./kap.:[31/31]
2111051
(Pružnost a pevno..)
Padovec.., Vltavsk..
L1021, obs./kap.:[32/31]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A2-259) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)