česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C1-310
lichý týden, Semestr Zimní 2022-3, Učebna 310 (kap. 24)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  E311101
(Mechanics I.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[11/60]
E121502
(Fluid Dynamics)
Kulish V.
P1, obs./kap.:[14/20]
2121502
(Mechanika tekutin)
Šafařík P.
P2, obs./kap.:[7/30]
KS; (17.10-21.11.)
2311101
(Mechanika I.)
Beneš P.
P2, obs./kap.:[5/360]
KOMBINOVANÉ STUDIUM
K331068
(Technologie I.)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[6/20]
  
       2121502
(Mechanika tekutin)
Šafařík P.
C20, obs./kap.:[7/30]
KS (25.11.-12.12.)
2311101
(Mechanika I.)
Beneš P.
C201, obs./kap.:[5/30]
KOMBINOVANÉ STUDIUM
K331068
(Technologie I.)

C1, obs./kap.:[6/20]
  
         2182019
(Chemie)
Dostál M.
P2, obs./kap.:[6/24]
Kombinované studium
K331093
(Technologie slév..)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[0/20]
  
         2182019
(Chemie)
Dostál M.
C201, obs./kap.:[6/24]
Kombinované studium
K331093
(Technologie slév..)

C1, obs./kap.:[0/20]
  
 
ÚT  E341014
(Technology II.)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[7/20]
E121502
(Fluid Dynamics)
Jančík P.
C1, obs./kap.:[15/20]
  2162025
(Základy klimatiz..)
Lain M.
P1, obs./kap.:[4/15]
2162025
(Základy klimatiz..)
Lain M.
C1, obs./kap.:[4/15]
   
 
ST  2162056
(Zdravotně techni..)
Vavřička R.
P1, obs./kap.:[10/15]
2162056
(Zdravotně techni..)
Vavřička R.
C1, obs./kap.:[10/15]
2331505
(Technologie svař..)
Kolařík L.
P1, obs./kap.:[14/24]
2331505
(Technologie svař..)
Rohan P.
C2, obs./kap.:[0/24]
     
 
ČT  2162993
(Oborový projekt III.)

C1, obs./kap.:[5/15]
2162065
(Energetická náro..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[7/15]
2162065
(Energe..)
Matušk..
C1, obs./kap.:[7/15]
     
  2163013
(Projekt III.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[9/15]
        
 
  2181125
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
P1, obs./kap.:[1/20]
2181125
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
C101, obs./kap.:[1/20]
2123003
(Aerodynamika)
Polanský J.
C1, obs./kap.:[12/20]
       
  2181126
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
P1, obs./kap.:[1/20]
2181126
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
C101, obs./kap.:[1/20]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-310) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C1-310
sudý týden, Semestr Zimní 2022-3, Učebna 310 (kap. 24)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  E311101
(Mechanics I.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[11/60]
E121502
(Fluid Dynamics)
Kulish V.
P1, obs./kap.:[14/20]
2121502
(Mechanika tekutin)
Šafařík P.
P2, obs./kap.:[7/30]
KS; (17.10-21.11.)
2311101
(Mechanika I.)
Beneš P.
P2, obs./kap.:[5/360]
KOMBINOVANÉ STUDIUM
K331068
(Technologie I.)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[6/20]
  
       2121502
(Mechanika tekutin)
Šafařík P.
C20, obs./kap.:[7/30]
KS (25.11.-12.12.)
2311101
(Mechanika I.)
Beneš P.
C201, obs./kap.:[5/30]
KOMBINOVANÉ STUDIUM
K331068
(Technologie I.)

C1, obs./kap.:[6/20]
  
         2182019
(Chemie)
Dostál M.
P2, obs./kap.:[6/24]
Kombinované studium
K331093
(Technologie slév..)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[0/20]
  
         2182019
(Chemie)
Dostál M.
C201, obs./kap.:[6/24]
Kombinované studium
K331093
(Technologie slév..)

C1, obs./kap.:[0/20]
  
 
ÚT  E341014
(Technology II.)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[7/20]
E121502
(Fluid Dynamics)
Jančík P.
C1, obs./kap.:[15/20]
  2162025
(Základy klimatiz..)
Lain M.
P1, obs./kap.:[4/15]
     
 
ST  2162056
(Zdravotně techni..)
Vavřička R.
P1, obs./kap.:[10/15]
2162056
(Zdravotně techni..)
Vavřička R.
C1, obs./kap.:[10/15]
2331505
(Technologie svař..)
Kolařík L.
P1, obs./kap.:[14/24]
2331505
(Technologie svař..)
Kolaříková M.
C1, obs./kap.:[14/24]
     
 
ČT  2162993
(Oborový projekt III.)

C1, obs./kap.:[5/15]
2162065
(Energetická náro..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[7/15]
2162065
(Energe..)
Matušk..
C1, obs./kap.:[7/15]
     
  2163013
(Projekt III.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[9/15]
        
 
  2181125
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
P1, obs./kap.:[1/20]
2181125
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
C101, obs./kap.:[1/20]
2123003
(Aerodynamika)
Polanský J.
P1, obs./kap.:[12/20]
       
  2181126
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
P1, obs./kap.:[1/20]
2181126
(Procesní zařízen..)
Krátký .., Šulc R.
C101, obs./kap.:[1/20]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-310) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2022 [CPS] v3.8 (master/f83db70c/2022-09-26/03:08)