česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C1-312
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Učebna 312 (kap. 22)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2141506
(Elektrické přeno..)
Musálek L.
P1, obs./kap.:[10/20]
  2181122
(Zařízení a technologie zpr..)
Krátký L.
P1, obs./kap.:[8/15]
    
 
ÚT    2181096
(Modelování a říz..)
Petera K.
P1, obs./kap.:[1/2]
  2361102
(Konstrukce příst..)
Hošek J., Bernard..
P1, obs./kap.:[3/15]
     
    2181141
(Numerická analýz..)
Skočilas J.
P1, obs./kap.:[1/2]
         
    2181111
(Modelování, řízení a anal..)
Skočilas J., Petera K.
P1, obs./kap.:[9/15]
        
 
ST 2163015
(Projekt II.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[7/20]
    E183009
(Biofuels and Bio..)
Krátký L.
C101, obs./kap.:[8/40]
   
 
ČT      2241718
(Biomechanika I.)
Daniel M., Horný L.
P1, obs./kap.:[11/30]
2142027
(Elektrotechnika ..)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[13/16]
     
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-312) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C1-312
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Učebna 312 (kap. 22)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2141506
(Elektrické přeno..)
Musálek L.
P1, obs./kap.:[10/20]
  2181122
(Zařízení a technologie zpr..)
Krátký L.
P1, obs./kap.:[8/15]
    
 
ÚT    2181096
(Modelování a říz..)
Petera K.
P1, obs./kap.:[1/2]
  2361102
(Konstrukce příst..)
Hošek J., Bernard..
P1, obs./kap.:[3/15]
2361102
(Konstrukce příst..)
Bernard.., Hošek J.
C1, obs./kap.:[3/15]
   
    2181141
(Numerická analýz..)
Skočilas J.
P1, obs./kap.:[1/2]
         
    2181111
(Modelování, řízení a anal..)
Skočilas J., Petera K.
P1, obs./kap.:[9/15]
        
 
ST 2163015
(Projekt II.)
Vavřička R., Lain M.
C1, obs./kap.:[7/20]
    E183009
(Biofuels and Bio..)
Krátký L.
C101, obs./kap.:[8/40]
   
 
ČT      2241718
(Biomechanika I.)
Daniel M., Horný L.
P1, obs./kap.:[11/30]
2142027
(Elektrotechnika ..)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[13/16]
     
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C1-312) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)