česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-136
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 136 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2316007
(Seminář z Mechan..)
Zavřel J.
C102, obs./kap.:[5/200]
pro MeTe
2311065
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[20/50]
 2141093
(Mikroelektronika)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[22/120]
2311065
(Mechanika mechan..)
Zavřel J.
C101, obs./kap.:[20/50]
   
    2311075
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[48/60]
 2142016
(Mikroelektronika)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[32/80]
2311082
(Mechanika mechan..)
Zavřel J.
C101, obs./kap.:[28/100]
   
    2311082
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[28/100]
        
 
ÚT  2311100
(Mechanika 5)
Řezníče.., Bauma V.
P1, obs./kap.:[14/100]
 E371047
(Automatic Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[7/60]
2341002
(Obráběcí nástroj..)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[33/35]
2146046
(Seminář "Elektri..)
Musálek L.
C1, obs./kap.:[11/50]
   
     E371147
(Process Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[0/50]
       
 
ST  2161108
(Přenosové jevy)
Barták M.
P1, obs./kap.:[12/60]
2211058
(Výpočetní metody dopravníc..)
Rus L., Zoul V.
P1, obs./kap.:[34/42]
 2361103
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[4/25]
2361103
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
C1, obs./kap.:[4/25]
   
        2361083
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[0/25]
2361083
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
C1, obs./kap.:[0/25]
   
        2361097
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[1/25]
2361097
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
C1, obs./kap.:[1/25]
   
        2361035
(Teorie a konstru..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[42/75]
2361035
(Teorie a konstru..)
Hošek J.
C2, obs./kap.:[13/30]
   
 
ČT  2026002
(Seminární cvičen..)
Horažďovský T...
C1, obs./kap.:[0/100]
E131005
(History of Techn..)
Šolcová.., Šolcová..
P1, obs./kap.:[20/40]
Lectures (2+0)
  R126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Nožičková R.
C2, obs./kap.:[0/32]
2. zápis
    
  2023013
(Praktikum z Fyzi..)
Horažďovský T...
C1, obs./kap.:[8/50]
    2126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Nožičková R.
C2, obs./kap.:[14/120]
    
 
2311107
(Mechanika III.)

C107, obs./kap.:[9/30]
2311107
(Mechanika III.)

C105, obs./kap.:[30/30]
2121016
(Teoretická mechanika tekut..)
Nožička J.
P1, obs./kap.:[20/60]
        
  2311107
(Mechanika III.)

C106, obs./kap.:[28/30]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-136) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-136
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 136 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2316007
(Seminář z Mechan..)
Zavřel J.
C102, obs./kap.:[5/200]
pro MeTe
2311065
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[20/50]
 2141093
(Mikroelektronika)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[22/120]
     
    2311075
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[48/60]
 2142016
(Mikroelektronika)
Papežová S.
P1, obs./kap.:[32/80]
     
    2311082
(Mechanika mechanismů)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[28/100]
        
 
ÚT  2311100
(Mechanika 5)
Řezníče.., Bauma V.
P1, obs./kap.:[14/100]
 E371047
(Automatic Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[7/60]
2341002
(Obráběcí nástroj..)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[33/35]
2146046
(Seminář "Elektri..)
Musálek L.
C1, obs./kap.:[11/50]
   
     E371147
(Process Control)
Fišer J.
P1, obs./kap.:[0/50]
       
 
ST  2161108
(Přenosové jevy)
Barták M.
P1, obs./kap.:[12/60]
2211058
(Výpočetní metody dopravníc..)
Rus L., Zoul V.
P1, obs./kap.:[34/42]
 2361103
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[4/25]
2361035
(Teorie a konstru..)
Hošek J.
C1, obs./kap.:[31/30]
   
        2361083
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[0/25]
     
        2361097
(Konstrukce příst..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[1/25]
     
        2361035
(Teorie a konstru..)
Hošek J.
P1, obs./kap.:[42/75]
     
 
ČT  2026002
(Seminární cvičen..)
Horažďovský T...
C1, obs./kap.:[0/100]
E131005
(History of Techn..)
Šolcová.., Šolcová..
P1, obs./kap.:[20/40]
Lectures (2+0)
  R126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Nožičková R.
C2, obs./kap.:[0/32]
2. zápis
    
  2023013
(Praktikum z Fyzi..)
Horažďovský T...
C1, obs./kap.:[8/50]
    2126035
(Mechanika tekutin - seminá..)
Nožičková R.
C2, obs./kap.:[14/120]
    
 
2311107
(Mechanika III.)

C107, obs./kap.:[9/30]
2311107
(Mechanika III.)

C105, obs./kap.:[30/30]
2121016
(Teoretická mechanika tekut..)
Nožička J.
P1, obs./kap.:[20/60]
        
  2311107
(Mechanika III.)

C106, obs./kap.:[28/30]
           
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-136) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)