česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-334
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Posluchárna 334 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111018
(Pružnost a pevno..)
Růžička.., Doubrav..
P1, obs./kap.:[96/119]
2331071
(Automatizace výrobních pro..)
Herman A., Tatíček F.
P101, obs./kap.:[72/100]
 2141505
(Elektrické stroj..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[100/140]
     
 
ÚT 2151562
(Spalování a kotle)
Dlouhý T.
P1, obs./kap.:[25/40]
2316008
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[9/100]
2341702
(Průmyslová metro..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[71/100]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Růžička.., Doubrav..
P1, obs./kap.:[96/119]
 2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[50/160]
 
 
ST  2161567
(Větrání a klimat..)
Lain M., Drkal F.
P1, obs./kap.:[21/60]
2311019
(Syntéza a optima..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[47/60]
2161087
(Regulace v techn..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[16/20]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[6/20]
2161006
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[9/20]
2161567
(Větrání a klimat..)
Lain M.
C1, obs./kap.:[21/60]
 
      2161109
(Regulace v techn..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[20/60]
2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[2/30]
     
 
ČT  2333998
(Diplomová práce)

C1, obs./kap.:[0/20]
   
  2343998
(Diplomová práce)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[26/70]
   
 
  2113017
(Základy inženýrs..)
Doubrav.., Steinba..
P1, obs./kap.:[39/50]
2113017
(Základ..)
Do.., St..
C101, obs./kap.:[39/50]
          
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-334) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-334
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Posluchárna 334 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111018
(Pružnost a pevno..)
Růžička.., Doubrav..
P1, obs./kap.:[96/119]
2331071
(Automatizace výrobních pro..)
Herman A., Tatíček F.
P101, obs./kap.:[72/100]
 2141505
(Elektrické stroj..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[100/140]
     
 
ÚT 2151562
(Spalování a kotle)
Dlouhý T.
P1, obs./kap.:[25/40]
2316008
(Seminář z Mechan..)
Vampola T.
C101, obs./kap.:[9/100]
2341702
(Průmyslová metro..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[71/100]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Růžička.., Doubrav..
P1, obs./kap.:[96/119]
 2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Vítek K.
C101, obs./kap.:[50/160]
 
 
ST2161109
(Regulace v techn..)
Boháč J.
C1, obs./kap.:[21/60]
2161567
(Větrání a klimat..)
Lain M., Drkal F.
P1, obs./kap.:[21/60]
2311019
(Syntéza a optima..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[47/60]
2161087
(Regulace v techn..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[16/20]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[6/20]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[6/20]
   
      2161109
(Regulace v techn..)
Bašta J.
P1, obs./kap.:[20/60]
2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[2/30]
2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[2/30]
   
 
ČT  2333998
(Diplomová práce)

C1, obs./kap.:[0/20]
   
  2343998
(Diplomová práce)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[26/70]
   
 
  2113017
(Základy inženýrs..)
Doubrav.., Steinba..
P1, obs./kap.:[39/50]
2113017
(Základ..)
Do.., St..
C101, obs./kap.:[39/50]
          
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-334) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)