česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-334
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 334 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO 2331012
(Teorie a metodika tváření)
Tatíček F.
P1, obs./kap.:[62/100]
2311004
(Mechanika pro te..)
Zavřel J.
P1, obs./kap.:[102/120]
2331068
(Technologie I.)
Tatíček.., Kovanda..
P101, obs./kap.:[102/160]
       
 
ÚT               
 
ST  2371076
(Umělá inteligenc..)
Bíla J.
P1, obs./kap.:[17/25]
2341001
(Strojírenská met..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[101/105]
2161102
(Sálavé a průmysl..)
Boháč J.
C1, obs./kap.:[3/50]
 2111031
(Dynamická pevnost a životn..)
Růžička M., Nesládek M.
P1, obs./kap.:[51/120]
   
  2371077
(Umělá inteligenc..)
Bíla J.
P1, obs./kap.:[18/25]
     2111079
(Dynamická pevnost a životn..)
Růžička M., Nesládek M.
P1, obs./kap.:[45/120]
   
 
ČT  2331065
(Technologičnost konstrukcí)
Bednář B., Novák P.
P1, obs./kap.:[79/100]
          
  2331075
(Technologičnost konstrukcí)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[13/20]
          
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-334) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-334
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 334 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO 2331012
(Teorie a metodika tváření)
Tatíček F.
P1, obs./kap.:[62/100]
2311004
(Mechanika pro te..)
Zavřel J.
P1, obs./kap.:[102/120]
2331068
(Technologie I.)
Tatíček.., Kovanda..
P101, obs./kap.:[102/160]
       
 
ÚT               
 
ST  2371076
(Umělá inteligenc..)
Bíla J.
P1, obs./kap.:[17/25]
2341001
(Strojírenská met..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[101/105]
2161102
(Sálavé a průmysl..)
Boháč J.
C2, obs./kap.:[26/50]
 2111031
(Dynamická pevnost a životn..)
Růžička M., Nesládek M.
P1, obs./kap.:[51/120]
2111031
(Dynamická pevnos..)
Nesláde.., Růžička..
C101, obs./kap.:[51/120]
 
  2371077
(Umělá inteligenc..)
Bíla J.
P1, obs./kap.:[18/25]
     2111079
(Dynamická pevnost a životn..)
Růžička M., Nesládek M.
P1, obs./kap.:[45/120]
2111079
(Dynamická pevnos..)
Nesláde.., Růžička..
C101, obs./kap.:[45/120]
 
 
ČT  2331065
(Technologičnost konstrukcí)
Bednář B., Novák P.
P1, obs./kap.:[79/100]
          
  2331075
(Technologičnost konstrukcí)
Bednář B.
P1, obs./kap.:[13/20]
          
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-334) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)