Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/kos.fs.cvut.cz/lib_locale.php on line 9

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/kos.fs.cvut.cz/lib_locale.php on line 11
KOS.FS - fakultní nadstavba
  česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-337
lichý týden, Semestr Letní 2017-8, Posluchárna 337 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P3, obs./kap.:[21/30]
kombinované studium
    2111049
(Teorie pružnosti)
Gabriel D.
P1, obs./kap.:[30/40]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
P1, obs./kap.:[16/40]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
C101, obs./kap.:[16/40]
  
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C301, obs./kap.:[21/28]
kombinované studium
           
  2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C201, obs./kap.:[7/20]
kombinované studium
           
  2111018
(Pružno..)
Vítek ..
L2011, obs./kap.:[7/20]
kombinov..
            
  2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P2, obs./kap.:[7/20]
kombinované studium
           
 
ÚT  2311091
(Identifikace sys..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[24/50]
2183014
(Pokrokové proces..)
Skočilas J.
C101, obs./kap.:[29/100]
2331097
(Teorie spojování..)
Kolařík L.
P1, obs./kap.:[65/72]
E331068
(Technology I.)
Suchánek J.
P1, obs./kap.:[28/30]
2376007
(Seminář z automa..)
Vyhlídal T.
C2, obs./kap.:[129/160]
   
 
STE181502
(Hydromechanical ..)
Jirout T.
P1, obs./kap.:[9/15]
E181502
(Hydromechanical ..)
Solnař S.
C101, obs./kap.:[9/15]
R126033
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C101, obs./kap.:[5/50]
2.zápis semináře
        
E181129
(Hydromechanical ..)
Jirout T.
P1, obs./kap.:[15/20]
E181129
(Hydromechanical ..)
Solnař S.
C101, obs./kap.:[15/20]
2126033
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C101, obs./kap.:[53/150]
        
 
ČT  2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P4, obs./kap.:[15/100]
kombinované studium
2121046
(Termomechanika)
Adamec J.
C24, obs./kap.:[22/40]
5.,12.,19./4 - KS-..
 2021027
(Fyzika II)
Tischler D.
P3, obs./kap.:[14/40]
Kombinované studium
2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
C402, obs./kap.:[11/40]
KS:19.4.,26.4.,3.5..
    
    2121046
(Termomechanika)
Adamec J.
P3, obs./kap.:[23/40]
2/2-29/3.-KS
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P4, obs./kap.:[13/100]
KS:19.4.,26.4.,3.5..
      
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
P1, obs./kap.:[21/80]
KS: 26. 4. + 3. 5.
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
C401, obs./kap.:[2/40]
KS: 24.5.2018
      
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[21/80]
KS: 10. 5. + 24. 5.
         
 
  2142028
(Elektrotechnika ..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[19/20]
   2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[26/50]
      
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-337) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-337
sudý týden, Semestr Letní 2017-8, Posluchárna 337 (kap. 157)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P3, obs./kap.:[21/30]
kombinované studium
    2111049
(Teorie pružnosti)
Gabriel D.
P1, obs./kap.:[30/40]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
P1, obs./kap.:[16/40]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
C101, obs./kap.:[16/40]
  
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C301, obs./kap.:[21/28]
kombinované studium
           
  2111051
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
L3011, obs./kap.:[21/50]
Kombinované sudium
           
  2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
C201, obs./kap.:[7/20]
kombinované studium
           
  2111018
(Pružno..)
Vítek ..
L2011, obs./kap.:[7/20]
kombinov..
            
  2111018
(Pružnost a pevno..)
Vítek K.
P2, obs./kap.:[7/20]
kombinované studium
           
 
ÚT  2311091
(Identifikace sys..)
Šika Z.
P1, obs./kap.:[24/50]
2183014
(Pokrokové proces..)
Skočilas J.
C101, obs./kap.:[29/100]
2331097
(Teorie spojování..)
Kolařík L.
P1, obs./kap.:[65/72]
E331068
(Technology I.)
Suchánek J.
P1, obs./kap.:[28/30]
2376007
(Seminář z automa..)
Vyhlídal T.
C2, obs./kap.:[129/160]
   
 
STE181502
(Hydromechanical ..)
Jirout T.
P1, obs./kap.:[9/15]
E181502
(Hydromechanical ..)
Solnař S.
C101, obs./kap.:[9/15]
R126033
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C101, obs./kap.:[5/50]
2.zápis semináře
        
E181129
(Hydromechanical ..)
Jirout T.
P1, obs./kap.:[15/20]
E181129
(Hydromechanical ..)
Solnař S.
C101, obs./kap.:[15/20]
2126033
(Mechanika tekutin - seminá..)
Šafařík P.
C101, obs./kap.:[53/150]
        
 
ČT  2011068
(Matematika II.)
Valášek J.
P4, obs./kap.:[15/100]
kombinované studium
2121046
(Termomechanika)
Adamec J.
C24, obs./kap.:[22/40]
5.,12.,19./4 - KS-..
 2021027
(Fyzika II)
Tischler D.
P3, obs./kap.:[14/40]
Kombinované studium
2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
C402, obs./kap.:[11/40]
KS:19.4.,26.4.,3.5..
    
    2121046
(Termomechanika)
Adamec J.
P3, obs./kap.:[23/40]
2/2-29/3.-KS
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P4, obs./kap.:[13/100]
KS:19.4.,26.4.,3.5..
      
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
P1, obs./kap.:[21/80]
KS: 26. 4. + 3. 5.
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
C401, obs./kap.:[2/40]
KS: 24.5.2018
      
    K343010
(Základy technolo..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[21/80]
KS: 10. 5. + 24. 5.
         
 
  2142028
(Elektrotechnika ..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[19/20]
   2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[26/50]
      
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-337) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/8f6aed81/2018-03-07/09:54)