česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-434
lichý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 434 (kap. 58)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2151129
(Zdroje a přeměny energie)
Kolovratník M.
P1, obs./kap.:[34/40]
        
    2151026
(Zdroje a přeměny energie)
Kolovratník M.
P1, obs./kap.:[4/5]
        
 
ÚT    2131004
(Vybrané statě z částí a me..)
Král M.
P1, obs./kap.:[11/50]
2131004
(Vybran..)
Král M.
C101, obs./kap.:[11/50]
2141074
(Vestav..)
Chyský..
P1, obs./kap.:[15/24]
      
        2141075
(Vestavěné systém..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[16/24]
     
 
ST  2123003
(Aerodynamika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[19/40]
E311107
(Mechanics III.)

C101, obs./kap.:[11/30]
2331505
(Technologie svař..)
Kolařík.., Kovanda..
P1, obs./kap.:[31/40]
       
  2121027
(Aerodynamika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[0/5]
E311108
(Mechanics III.)

C101, obs./kap.:[18/30]
         
 
ČT     2241719
(Biomechanika II.)
Vilímek M.
P1, obs./kap.:[9/30]
2241719
(Biomec..)
Vilíme..
C101, obs./kap.:[9/30]
2331065
(Technologičnost ..)
Bednář B.
C102, obs./kap.:[43/50]
     
 
    2341102
(Automatizace mon..)
Kyncl J.
P1, obs./kap.:[8/16]
E341014
(Technology II.)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[22/40]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-434) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-434
sudý týden, Semestr Zimní 2019-0, Posluchárna 434 (kap. 58)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    2151129
(Zdroje a přeměny energie)
Kolovratník M.
P1, obs./kap.:[34/40]
        
    2151026
(Zdroje a přeměny energie)
Kolovratník M.
P1, obs./kap.:[4/5]
        
 
ÚT    2131004
(Vybrané statě z částí a me..)
Král M.
P1, obs./kap.:[11/50]
2131004
(Vybran..)
Král M.
C101, obs./kap.:[11/50]
2141074
(Vestav..)
Chyský..
P1, obs./kap.:[15/24]
      
        2141075
(Vestavěné systém..)
Chyský J.
P1, obs./kap.:[16/24]
     
 
ST  2123003
(Aerodynamika)
Hyhlík T.
C1, obs./kap.:[21/40]
E311107
(Mechanics III.)

C101, obs./kap.:[11/30]
2331505
(Technologie svař..)
Kolařík.., Kovanda..
P1, obs./kap.:[31/40]
       
  2121027
(Aerodynamika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[0/5]
E311108
(Mechanics III.)

C101, obs./kap.:[18/30]
         
 
ČT     2241719
(Biomechanika II.)
Vilímek M.
P1, obs./kap.:[9/30]
2241719
(Biomec..)
Vilíme..
C101, obs./kap.:[9/30]
2331065
(Technologičnost ..)
Bednář B.
C101, obs./kap.:[49/50]
     
        2331075
(Technologičnost ..)
Bednář B.
C101, obs./kap.:[13/20]
     
 
    2341102
(Automatizace mon..)
Kyncl J.
P1, obs./kap.:[8/16]
E341014
(Technology II.)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[22/40]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-434) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)