česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:D1-266
lichý týden, Semestr Zimní 2020-1, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[193/250]
2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Lopot F., Křička J.
P1, obs./kap.:[241/250]
P1 (TZSI+STR)
        
    2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Kanaval J., Češpíro Z.
P3,
P1 (TZSI+STR)
        
 
ÚT 2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M., Řezníček J...
P1, obs./kap.:[259/300]
2311108
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[46/150]
E311108
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[21/30]
2341002
(Obráběcí nástroj..)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[38/40]
     
    2311107
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[209/400]
E311107
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[1/30]
       
 
ST2311078
(Řízené..)
Neusse..
C101, obs./kap.:[35/60]
2311078
(Řízené mechanické systémy..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[35/60]
 2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[152/250]
 2343010
(Základy technolo..)
Rázek V., Mikeš P.
P1, obs./kap.:[192/220]
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Říhová ..
C108, obs./kap.:[17/28]
   
 2312017
(Řízené mechanické systémy ..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[39/40]
           
 
ČT2311100
(Mechanika 5)
Řezníče.., Bauma V.
P1, obs./kap.:[6/30]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[193/250]
  2332091
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[29/30]
2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[24/60]
     
      2332121
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[3/20]
       
      E332121
(Branch project I)
Herman A.
C1, obs./kap.:[0/5]
       
      2342091
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[38/50]
       
      2342121
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[13/50]
       
 
 2331090
(Teorie slévání)
Herman A., Němec M.
P1, obs./kap.:[70/70]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[152/250]
2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P3, obs./kap.:[144/250]
Přednáška P3 (1. a..
       
      2132030
(Vývoj techniky)
Cézová E.
P3, obs./kap.:[140/250]
Přednáška P3
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D1-266
sudý týden, Semestr Zimní 2020-1, Posluchárna 266 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[193/250]
2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Lopot F., Křička J.
P1, obs./kap.:[241/250]
P1 (TZSI+STR)
        
    2131512
(Části a mechanismy strojů ..)
Kanaval J., Češpíro Z.
P3,
P1 (TZSI+STR)
        
 
ÚT 2111103
(Pružnost a pevnost II)
Španiel M., Řezníček J...
P1, obs./kap.:[259/300]
2311108
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[46/150]
E311108
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[21/30]
2341002
(Obráběcí nástroj..)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[38/40]
     
    2311107
(Mechanika III.)
Vampola T.
P1, obs./kap.:[209/400]
E311107
(Mechanics III.)
Nečas M.
P1, obs./kap.:[1/30]
       
 
ST2311078
(Řízené..)
Neusse..
C101, obs./kap.:[35/60]
2311078
(Řízené mechanické systémy..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[35/60]
 2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[152/250]
 2372041
(Počítačová podpo..)
Hlaváč V.
P1, obs./kap.:[183/300]
TZSI (A)
2111103
(Pružnost a pevno..)
Vítek K., Říhová ..
C108, obs./kap.:[17/28]
   
 2312017
(Řízené mechanické systémy ..)
Valášek M., Steinbauer P.
P1, obs./kap.:[39/40]
           
 
ČT2311100
(Mechanika 5)
Řezníče.., Bauma V.
P1, obs./kap.:[6/30]
2021026
(Fyzika I)
Koller J.
P1, obs./kap.:[193/250]
  2332091
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[29/30]
2211054
(Teorie vozidel)
Kalivod.., Baněček..
P1, obs./kap.:[24/60]
     
      2332121
(Oborový projekt ..)
Herman A.
C1, obs./kap.:[3/20]
       
      E332121
(Branch project I)
Herman A.
C1, obs./kap.:[0/5]
       
      2342091
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[38/50]
       
      2342121
(Oborový projekt ..)
Podaný J.
C101, obs./kap.:[13/50]
       
 
 2331090
(Teorie slévání)
Herman A., Němec M.
P1, obs./kap.:[70/70]
2021026
(Fyzika I)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[152/250]
2132031
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P3, obs./kap.:[144/250]
Přednáška P3 (1. a..
       
      2132030
(Vývoj techniky)
Cézová E.
P3, obs./kap.:[140/250]
Přednáška P3
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)