čs en |
Rozvrh místnosti T4:D1-266 lichý týden, Semestr Zimní 2023-4, Posluchárna 266 (kap. 250) | Přednášky | Cvičení | Laborat. | Ostatní | |||||||||||
1. 7:15 |
2. 8:00 |
3. 9:00 |
4. 9:45 |
5. 10:45 |
6. 11:30 |
7. 12:30 |
8. 13:15 |
9. 14:15 |
10. 15:00 |
11. 16:00 |
12. 16:45 |
13. 17:45 |
14. 18:30 |
15. 19:30 |
|
PO | 2132029 (Vývoj techniky) Štádler M. P2, obs./kap.:[185/250] půl semestru 2hod .. | 2182019 (Chemie) Šulc R., Bělohla.. P1, obs./kap.:[187/196] | 2021026 (Fyzika I) Koller J. P2, obs./kap.:[187/250] | 2011091 (Matematika I.) Halama J. P2, obs./kap.:[192/250] | 2111031 (Dynamická pevnos..) Nesláde.., Bartošá.. C101, obs./kap.:[9/100] | ||||||||||
2011056 (Matematika I.) Halama J. P1, obs./kap.:[68/90] FSv | 2111079 (Dynamická pevnos..) Nesláde.., Bartošá.. C101, obs./kap.:[48/120] | ||||||||||||||
ÚT | 2021026 (Fyzika I) Kohout Z. P1, obs./kap.:[200/250] | 2343041 (Základy obrábění..) Mikeš P., Rázek V. P1, obs./kap.:[177/240] A | 2342115 (Projekt III.) Rázek V. C101, obs./kap.:[43/55] | ||||||||||||
ST | 2011091 (Matematika I.) Halama J. P2, obs./kap.:[192/250] | 2021026 (Fyzika I) Koller J. P2, obs./kap.:[187/250] | 2132031 (Strojírenské kon..) Petr K. P1, obs./kap.:[186/400] půl semestru 2hod .. | 2341083 (Aditivní a alter..) Beránek L. P1, obs./kap.:[62/80] | |||||||||||
2011056 (Matematika I.) Halama J. P1, obs./kap.:[68/90] FSv | |||||||||||||||
ČT | 2132031 (Strojírenské kon..) Petr K. P2, obs./kap.:[187/400] půl semestru 2hod .. | 2021026 (Fyzika I) Kohout Z. P1, obs./kap.:[200/250] | |||||||||||||
PÁ | 2333041 (Základy slévání,..) P1, obs./kap.:[182/250] | 2372042 (Softwarové nástr..) Cejnek M. P1, obs./kap.:[174/250] A | |||||||||||||
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/cz/cz/?sem_id=B231) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2 |
Rozvrh místnosti T4:D1-266 sudý týden, Semestr Zimní 2023-4, Posluchárna 266 (kap. 250) | Přednášky | Cvičení | Laborat. | Ostatní | |||||||||||
1. 7:15 |
2. 8:00 |
3. 9:00 |
4. 9:45 |
5. 10:45 |
6. 11:30 |
7. 12:30 |
8. 13:15 |
9. 14:15 |
10. 15:00 |
11. 16:00 |
12. 16:45 |
13. 17:45 |
14. 18:30 |
15. 19:30 |
|
PO | 2132029 (Vývoj techniky) Štádler M. P2, obs./kap.:[185/250] půl semestru 2hod .. | 2182019 (Chemie) Šulc R., Bělohla.. P1, obs./kap.:[187/196] | 2021026 (Fyzika I) Koller J. P2, obs./kap.:[187/250] | 2011091 (Matematika I.) Halama J. P2, obs./kap.:[192/250] | 2311082 (Mechanika mechan..) Zavřel J. C101, obs./kap.:[19/100] | ||||||||||
2011056 (Matematika I.) Halama J. P1, obs./kap.:[68/90] FSv | |||||||||||||||
ÚT | 2021026 (Fyzika I) Kohout Z. P1, obs./kap.:[200/250] | 2343041 (Základy obrábění..) Mikeš P., Rázek V. P1, obs./kap.:[177/240] A | 2342115 (Projekt III.) Rázek V. C101, obs./kap.:[43/55] | ||||||||||||
ST | 2011091 (Matematika I.) Halama J. P2, obs./kap.:[192/250] | 2021026 (Fyzika I) Koller J. P2, obs./kap.:[187/250] | 2132031 (Strojírenské kon..) Petr K. P1, obs./kap.:[186/400] půl semestru 2hod .. | 2341083 (Aditivní a alter..) Beránek L. P1, obs./kap.:[62/80] | |||||||||||
2011056 (Matematika I.) Halama J. P1, obs./kap.:[68/90] FSv | |||||||||||||||
ČT | 2132031 (Strojírenské kon..) Petr K. P2, obs./kap.:[187/400] půl semestru 2hod .. | 2021026 (Fyzika I) Kohout Z. P1, obs./kap.:[200/250] | |||||||||||||
PÁ | 2333041 (Základy slévání,..) P1, obs./kap.:[182/250] | 2372042 (Softwarové nástr..) Hlaváč V. P2, obs./kap.:[176/250] B | |||||||||||||
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-266/cz/cz/cz/?sem_id=B231) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2 |