česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:D1-366
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna 366 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2331097
(Teorie spojování..)

P1, obs./kap.:[70/75]
2332992
(Projekt II.)

P1, obs./kap.:[76/77]
2341702
(Průmyslová metro..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[107/120]
   2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Řezníček J.
C101, obs./kap.:[69/250]
 
 
ÚT 2121046
(Termomechanika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[206/235]
2021027
(Fyzika II)
Kohout Z.
P1, obs./kap.:[141/200]
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[249/250]
P1: STR+TZSI+VES (..
2121046
(Termomechanika)
Hyhlík T.
P2, obs./kap.:[180/200]
   
 
ST 2141505
(Elektrické stroj..)
Novák J.
P2, obs./kap.:[139/200]
            
 
ČT               
 
  2131023
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[180/250]
P2: STR+TZSI+VES (..
2021027
(Fyzika II)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[229/250]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Bartošá.., David P.
C101, obs./kap.:[39/40]
       
      2111018
(Pružnost a pevno..)
Bartošá.., Škorpík..
C102, obs./kap.:[33/40]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-366) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:D1-366
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna 366 (kap. 250)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2331097
(Teorie spojování..)

P1, obs./kap.:[70/75]
2332992
(Projekt II.)

P1, obs./kap.:[76/77]
2341702
(Průmyslová metro..)
Beránek L.
P1, obs./kap.:[107/120]
   2116051
(Seminář z pružnosti a pevn..)
Řezníček J.
C101, obs./kap.:[69/250]
 
 
ÚT 2121046
(Termomechanika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[206/235]
2021027
(Fyzika II)
Kohout Z.
P1, obs./kap.:[141/200]
 2131023
(Strojírenské kon..)
Petr K.
P1, obs./kap.:[249/250]
P1: STR+TZSI+VES (..
2121046
(Termomechanika)
Hyhlík T.
P2, obs./kap.:[180/200]
   
 
ST 2141505
(Elektrické stroj..)
Novák J.
P2, obs./kap.:[139/200]
            
 
ČT               
 
2343010
(Základy technolo..)
Rázek V., Mikeš P.
P1, obs./kap.:[218/240]
2131023
(Strojírenské kon..)
Uhlíř R.
P2, obs./kap.:[180/250]
P2: STR+TZSI+VES (..
2021027
(Fyzika II)
Budinská Z.
P2, obs./kap.:[229/250]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Bartošá.., David P.
C101, obs./kap.:[39/40]
       
      2111018
(Pružnost a pevno..)
Bartošá.., Škorpík..
C102, obs./kap.:[33/40]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:D1-366) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)