čs en |
Room timetable T4:F3-114 odd week, Semestr Summer 2022-3, Poč. laboratoř 12134 (kap. 20) | Lectures | Tutorial | Laborat. | Other | |||||||||||
1. 7:15 |
2. 8:00 |
3. 9:00 |
4. 9:45 |
5. 10:45 |
6. 11:30 |
7. 12:30 |
8. 13:15 |
9. 14:15 |
10. 15:00 |
11. 16:00 |
12. 16:45 |
13. 17:45 |
14. 18:30 |
15. 19:30 |
|
MON | |||||||||||||||
TUE | 2341066 (Programování obrábění na C..) Novák P. C102, avail./cap.:[19/19] | E341080 (Quality) Šimota J. L101, avail./cap.:[10/16] ERASMUS only | |||||||||||||
WED | 2341066 (Programování obrábění na C..) Tomíček J. C101, avail./cap.:[16/19] | 2341066 (Programování obrábění na C..) Novák P. C103, avail./cap.:[19/19] | 2341702 (Průmyslová metro..) Urban J. C104, avail./cap.:[18/19] | ||||||||||||
THU | 2346018 (Praktikum obrábě..) Tomíček J. L101, avail./cap.:[5/14] | 2341702 (Průmyslová metro..) Mikeš P. C101, avail./cap.:[19/19] | 2341702 (Průmyslová metro..) Beránek L. C102, avail./cap.:[20/19] | ||||||||||||
FRI | 2341702 (Průmyslová metro..) Koptiš M. C103, avail./cap.:[13/19] | 2341079 (Technologie obrá..) Tomíček J. P1, avail./cap.:[14/19] | 2341079 (Technologie obrá..) Tomíček J. C101, avail./cap.:[14/19] | ||||||||||||
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:F3-114/en/en/cz///cz/?sem_id=B222) Buildings-rooms:T4:XX-XXX - Technicka street 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo namesti 3, Praha 2HO:X-XXX - Horska street 3, Praha 2 |
Room timetable T4:F3-114 even week, Semestr Summer 2022-3, Poč. laboratoř 12134 (kap. 20) | Lectures | Tutorial | Laborat. | Other | |||||||||||
1. 7:15 |
2. 8:00 |
3. 9:00 |
4. 9:45 |
5. 10:45 |
6. 11:30 |
7. 12:30 |
8. 13:15 |
9. 14:15 |
10. 15:00 |
11. 16:00 |
12. 16:45 |
13. 17:45 |
14. 18:30 |
15. 19:30 |
|
MON | |||||||||||||||
TUE | 2341066 (Programování obrábění na C..) Novák P. C102, avail./cap.:[19/19] | ||||||||||||||
WED | 2341066 (Programování obrábění na C..) Tomíček J. C101, avail./cap.:[16/19] | 2341066 (Programování obrábění na C..) Novák P. C103, avail./cap.:[19/19] | 2341702 (Průmyslová metro..) Urban J. C104, avail./cap.:[18/19] | ||||||||||||
THU | 2346018 (Praktikum obrábě..) Tomíček J. L101, avail./cap.:[5/14] | 2341702 (Průmyslová metro..) Mikeš P. C101, avail./cap.:[19/19] | 2341702 (Průmyslová metro..) Beránek L. C102, avail./cap.:[20/19] | ||||||||||||
FRI | 2341702 (Průmyslová metro..) Koptiš M. C103, avail./cap.:[13/19] | 2341079 (Technologie obrá..) Tomíček J. P1, avail./cap.:[14/19] | 2341079 (Technologie obrá..) Tomíček J. C101, avail./cap.:[14/19] | ||||||||||||
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:F3-114/en/en/cz///cz/?sem_id=B222) Buildings-rooms:T4:XX-XXX - Technicka street 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo namesti 3, Praha 2HO:X-XXX - Horska street 3, Praha 2 |