česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:F3-5
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Laboratoř TE2 12134 (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2342005
(Řízení jakosti)
Podaný J.
P2, obs./kap.:[8/10]
KS 6. 4. - 4. 5.
       
      2342005
(Řízení jakosti)
Podaný J.
L201, obs./kap.:[8/10]
KS 11. 5.
       
      K341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[17/20]
KS 10. 2. - 2. 3.
       
      K341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
C101, obs./kap.:[17/20]
KS 9. 3. - 30. 3.
       
 
ÚT    E343010
(Fundamentals of ..)
Zeman P.
P1, obs./kap.:[10/24]
         
 
ST               
 
ČT    2341014
(Technologie II.)
Štajnoc.., Slaný M.
L105, obs./kap.:[20/20]
    2341014
(Technologie II.)
Sommer J., Kašpar ..
L106, obs./kap.:[20/20]
2341014
(Technologie II.)
Urban J., Kašpar ..
L107, obs./kap.:[11/20]
 
 
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Primus T.
L102, obs./kap.:[14/20]
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Primus T.
L103, obs./kap.:[20/20]
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Androno..
L101, obs./kap.:[17/20]
2341014
(Technologie II.)
Slaný M., Sommer J.
L104, obs./kap.:[15/20]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:F3-5) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:F3-5
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Laboratoř TE2 12134 (kap. 28)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2342005
(Řízení jakosti)
Podaný J.
P2, obs./kap.:[8/10]
KS 6. 4. - 4. 5.
       
      2342005
(Řízení jakosti)
Podaný J.
L201, obs./kap.:[8/10]
KS 11. 5.
       
      K341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[17/20]
KS 10. 2. - 2. 3.
       
      K341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
C101, obs./kap.:[17/20]
KS 9. 3. - 30. 3.
       
 
ÚT    E343010
(Fundamentals of ..)
Zeman P., Pelikán..
L101, obs./kap.:[10/24]
         
 
ST               
 
ČT    2341014
(Technologie II.)
Štajnoc.., Slaný M.
L105, obs./kap.:[20/20]
    2341014
(Technologie II.)
Sommer J., Kašpar ..
L106, obs./kap.:[20/20]
2341014
(Technologie II.)
Urban J., Kašpar ..
L107, obs./kap.:[11/20]
 
 
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Primus T.
L102, obs./kap.:[14/20]
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Primus T.
L103, obs./kap.:[20/20]
2341014
(Technologie II.)
Pelikán.., Androno..
L101, obs./kap.:[17/20]
2341014
(Technologie II.)
Slaný M., Sommer J.
L104, obs./kap.:[15/20]
       
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:F3-5) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)