česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:A1-307a
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna 307 (kap. 30)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2151559
(Výměníky tepla a..)
Skopec P.
C101, obs./kap.:[9/30]
  E021027
(Physics II)
Jílek M.
P1, obs./kap.:[16/24]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Solnař S.
C201, obs./kap.:[25/25]
TZSI
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Dostál M.
C203, obs./kap.:[25/25]
TZSI
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Moravec J.
C205, obs./kap.:[25/25]
TZSI
 
 
ÚT  2371047
(Automatické říze..)
Trnka P.
C14, obs./kap.:[19/21]
přidané 4
2371047
(Automatické říze..)

C15,
lab. obsazena ÚŘR
  2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C1, obs./kap.:[19/21]
2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C2, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C3, obs./kap.:[14/21]
 
 
ST 2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[10/15]
2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
C101, obs./kap.:[10/15]
          
 
ČT  2371047
(Automatické říze..)
Bušek J.
C12, obs./kap.:[21/21]
přidané 2
2371047
(Automatické říze..)
Kuře M.
C4, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Skopec P.
C5, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Hofreiter M.
C16, obs./kap.:[17/21]
přidané 6
2371047
(Automatické říze..)
Bauerová D.
C6, obs./kap.:[17/21]
2371047
(Automatické říze..)
Bauerová D.
C7, obs./kap.:[18/21]
 
 
2371047
(Automatické říze..)
Oswald C.
C18, obs./kap.:[21/21]
přidané 8
2371047
(Automatické říze..)
Oswald C.
C8, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Hofreiter M.
C9, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Anderle M.
C10, obs./kap.:[18/21]
2371047
(Automatické říze..)
Anderle M.
C13, obs./kap.:[18/21]
přidané 3
     
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-307a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:A1-307a
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Učebna 307 (kap. 30)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2151559
(Výměníky tepla a..)
Skopec P.
C101, obs./kap.:[9/30]
  E021027
(Physics II)
Jílek M.
P1, obs./kap.:[16/24]
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Solnař S.
C202, obs./kap.:[25/25]
TZSI
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Dostál M.
C204, obs./kap.:[26/26]
TZSI
2181026
(Přenos hybnosti,..)
Moravec J.
C206, obs./kap.:[8/25]
TZSI
 
 
ÚT  2371047
(Automatické říze..)
Trnka P.
C14, obs./kap.:[19/21]
přidané 4
2371047
(Automatické říze..)

C15,
lab. obsazena ÚŘR
  2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C1, obs./kap.:[19/21]
2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C2, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Simeunovič G.
C3, obs./kap.:[14/21]
 
 
ST 2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
P1, obs./kap.:[10/15]
2181006
(Průmyslová chemi..)
Šulc R.
C101, obs./kap.:[10/15]
          
 
ČT  2371047
(Automatické říze..)
Bušek J.
C12, obs./kap.:[21/21]
přidané 2
2371047
(Automatické říze..)
Kuře M.
C4, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Skopec P.
C5, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Hofreiter M.
C16, obs./kap.:[17/21]
přidané 6
2371047
(Automatické říze..)
Bauerová D.
C6, obs./kap.:[17/21]
2371047
(Automatické říze..)
Bauerová D.
C7, obs./kap.:[18/21]
 
 
2371047
(Automatické říze..)
Oswald C.
C18, obs./kap.:[21/21]
přidané 8
2371047
(Automatické říze..)
Oswald C.
C8, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Hofreiter M.
C9, obs./kap.:[21/21]
2371047
(Automatické říze..)
Anderle M.
C10, obs./kap.:[18/21]
2371047
(Automatické říze..)
Anderle M.
C13, obs./kap.:[18/21]
přidané 3
     
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:A1-307a) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)