česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-133
lichý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna 133 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO       2341068
(Speciální techno..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[38/40]
2341068
(Speciální technologie obrá..)
Mádl J., Holešovský ..
P1, obs./kap.:[38/40]
   
 
ÚT  2341066
(Programování obr..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[74/76]
           
 
ST    2212041
(Pasivní bezpečno..)
Vašíček M.
P1, obs./kap.:[17/40]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Růžička..
P1, obs./kap.:[72/100]
2341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[110/120]
     
 
ČT  2111018
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Růžička..
P1, obs./kap.:[72/100]
    2313023
(Mechatronika)
Valášek.., Steinba..
P1, obs./kap.:[86/100]
2213014
(Dopravní, letadl..)

C101, obs./kap.:[63/32]
! čtěte anotaci př..
   
 
 2121055
(Termodynamika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[35/60]
2123018
(Přenos tepla a h..)
Polanský J.
P1, obs./kap.:[12/30]
2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[30/50]
2382054
(Právo, bezpečnos..)
Valášek M.
P1, obs./kap.:[0/40]
     
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-133) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-133
sudý týden, Semestr Letní 2020-1, Posluchárna 133 (kap. 137)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO       2341068
(Speciální techno..)
Rázek V.
C101, obs./kap.:[38/40]
2341068
(Speciální technologie obrá..)
Mádl J., Holešovský ..
P1, obs./kap.:[38/40]
   
 
ÚT  2341066
(Programování obr..)
Tomíček J.
P1, obs./kap.:[74/76]
           
 
ST    2212041
(Pasivní bezpečno..)
Vašíček M.
P1, obs./kap.:[17/40]
2111018
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Růžička..
P1, obs./kap.:[72/100]
2341014
(Technologie II.)
Štajnochr L.
P1, obs./kap.:[110/120]
     
 
ČT  2111018
(Pružnost a pevno..)
Doubrav.., Růžička..
P1, obs./kap.:[72/100]
    2313023
(Mechatronika)
Valášek.., Steinba..
P1, obs./kap.:[86/100]
2213014
(Dopravní, letadl..)

C101, obs./kap.:[63/32]
! čtěte anotaci př..
   
 
 2121055
(Termodynamika)
Hyhlík T.
P1, obs./kap.:[35/60]
2123018
(Přenos tepla a h..)
Polanský J.
P1, obs./kap.:[12/30]
2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[30/50]
2382054
(Právo, bezpečnos..)
Valášek M.
P1, obs./kap.:[0/40]
2382054
(Právo, bezpečnos..)
Valášek M.
C1, obs./kap.:[0/40]
   
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-133) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)