česky  čs
english  en
Rozvrh místnosti T4:C2-438
lichý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna 438 (kap. 48)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO  2343040
(Strojírenská výroba)
Rázek V., Pitrmuc Z.
C101, obs./kap.:[19/40]
2123018
(Přenos tepla a h..)
Nožička J.
P1, obs./kap.:[33/40]
2111049
(Teorie pružnosti)
Gabriel D.
P1, obs./kap.:[45/60]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
P1, obs./kap.:[28/50]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
C101, obs./kap.:[28/50]
  
 
ÚT E121046
(Thermomechanics)
Devera J.
C1, obs./kap.:[24/30]
 E121500
(Fluid Dynamics)
Kulish V.
P1, obs./kap.:[27/60]
   2181030
(Fyzikální chemie)
Štancl J.
C101, obs./kap.:[15/25]
   
 
ST  2131120
(Projektování oce..)
Češpíro.., Dub M.
C101, obs./kap.:[36/60]
4. roč STR - KPP
2131120
(Projektování oce..)
Češpíro.., Dub M.
P1, obs./kap.:[36/60]
4. roč STR - KPP
2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[26/50]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[12/20]
2162114
(Vytápění)
Vavřička R.
C1, obs./kap.:[3/30]
   
        2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[7/20]
     
 
ČT  E023012
(Practical Class ..)
Veselá E.
C1, obs./kap.:[6/50]
           
  E026003
(Physics II. - Se..)
Veselá E.
C1, obs./kap.:[10/50]
           
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-438) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh místnosti T4:C2-438
sudý týden, Semestr Letní 2018-9, Posluchárna 438 (kap. 48)
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO      2123018
(Přenos tepla a h..)
Nožička J.
P1, obs./kap.:[33/40]
2111049
(Teorie pružnosti)
Gabriel D.
P1, obs./kap.:[45/60]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
P1, obs./kap.:[28/50]
2113018
(Plasti..)
Pl.., No..
C101, obs./kap.:[28/50]
  
 
ÚT E121046
(Thermomechanics)
Devera J.
C1, obs./kap.:[24/30]
 E121500
(Fluid Dynamics)
Kulish V.
P1, obs./kap.:[27/60]
   2181030
(Fyzikální chemie)
Štancl J.
C101, obs./kap.:[15/25]
   
 
ST  2131120
(Projektování oce..)
Češpíro.., Dub M.
C101, obs./kap.:[36/60]
4. roč STR - KPP
2131120
(Projektování oce..)
Češpíro.., Dub M.
P1, obs./kap.:[36/60]
4. roč STR - KPP
2111035
(Metoda konečných..)
Španiel M.
P1, obs./kap.:[26/50]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[12/20]
2162023
(Základy alternat..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[12/20]
   
        2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
P1, obs./kap.:[7/20]
2162035
(Alternativní zdr..)
Matuška T.
C1, obs./kap.:[7/20]
   
 
ČT  E023012
(Practical Class ..)
Veselá E.
C1, obs./kap.:[6/50]
           
  E026003
(Physics II. - Se..)
Veselá E.
C1, obs./kap.:[10/50]
           
 
               
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/room/T4:C2-438) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: [Obnovit] [Tisk] [Tisk na šířku] © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/5b4923ae/2019-02-18/09:35)