Rozvrh předmětu Nauka o materiálu I.
lichý týden, Semestr Letní 2019-0, Kód 2322029, Rozsah 2P+1L
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO        KN:B-37
Tolde Z.
L1, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Tolde Z.
L3, obs./kap.:[10/10]
   
        KN:B-40
Poloch A.
L2, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Poloch A.
L4, obs./kap.:[10/10]
   
 
ÚT  KN:B-37
Krum S.
L5, obs./kap.:[0/10]
KN:B-37
Krum S.
L8, obs./kap.:[2/10]
  KN:B-37
Krum S.
L11, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Buřil M.
L14, obs./kap.:[7/10]
KN:B-37
Buřil M.
L17, obs./kap.:[5/10]
 
  KN:B-40
Jeníková Z.
L6, obs./kap.:[0/10]
KN:B-40
Jeníková Z.
L9, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-40
Jeníková Z.
L12, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Sezemský J.
L15, obs./kap.:[8/10]
KN:B-40
Sezemský J.
L18, obs./kap.:[9/10]
 
  KN:B-36
Mára V.
L7, obs./kap.:[0/10]
KN:B-36
Mára V.
L10, obs./kap.:[0/10]
  KN:B-36
Mára V.
L13, obs./kap.:[10/10]
KN:B-36
Poloch A.
L16, obs./kap.:[0/10]
KN:B-36
Poloch A.
L19, obs./kap.:[0/10]
 
 
ST    KN:A-214
Zuna P.
P1, obs./kap.:[178/178]
KN:B-37
Smola V.
L20, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Smola V.
L23, obs./kap.:[10/10]
     
      KN:B-40
Pilsová L.
L21, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Pilsová L.
L24, obs./kap.:[10/10]
     
      KN:B-36
Junek M.
L22, obs./kap.:[10/10]
KN:B-36
Junek M.
L25, obs./kap.:[10/10]
     
 
ČT      KN:A-214
Sobotová J.
P2, obs./kap.:[146/178]
       
 
    KN:A-221
Horník J.
P3, obs./kap.:[48/135]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2322029/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh předmětu Nauka o materiálu I.
sudý týden, Semestr Letní 2019-0, Kód 2322029, Rozsah 2P+1L
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO        KN:B-37
Tolde Z.
L26, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Tolde Z.
L28, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Tolde Z.
L30, obs./kap.:[6/6]
 
        KN:B-40
Krčil J.
L27, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Krčil J.
L29, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Krčil J.
L31, obs./kap.:[14/10]
 
 
ÚT  KN:B-37
Krum S.
L32, obs./kap.:[8/10]
KN:B-37
Krum S.
L35, obs./kap.:[1/10]
  KN:B-37
Krum S.
L38, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Buřil M.
L41, obs./kap.:[7/10]
KN:B-37
Buřil M.
L44, obs./kap.:[8/10]
 
  KN:B-40
Jeníková Z.
L33, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Jeníková Z.
L36, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-40
Jeníková Z.
L39, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Sezemský J.
L42, obs./kap.:[3/10]
KN:B-40
Sezemský J.
L45, obs./kap.:[9/10]
 
  KN:B-36
Mára V.
L34, obs./kap.:[5/10]
KN:B-36
Mára V.
L37, obs./kap.:[0/10]
  KN:B-36
Mára V.
L40, obs./kap.:[0/10]
KN:B-36
Poloch A.
L43, obs./kap.:[0/10]
KN:B-36
Poloch A.
L46, obs./kap.:[0/10]
 
 
ST    KN:A-214
Zuna P.
P1, obs./kap.:[178/178]
KN:B-37
Smola V.
L47, obs./kap.:[10/10]
KN:B-37
Smola V.
L50, obs./kap.:[10/10]
     
      KN:B-40
Pilsová L.
L48, obs./kap.:[10/10]
KN:B-40
Pilsová L.
L51, obs./kap.:[10/10]
     
      KN:B-36
Junek M.
L49, obs./kap.:[10/10]
KN:B-36
Junek M.
L52, obs./kap.:[10/10]
     
 
ČT      KN:A-214
Sobotová J.
P2, obs./kap.:[146/178]
  KN:B-37
Tolde Z.
L53, obs./kap.:[3/15]
Pouze pro 2 zápis
   
 
    KN:A-221
Horník J.
P3, obs./kap.:[48/135]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2322029/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 5.6.2020, 9:23 © 2011-2017 [CPS] v3.7 (master/180e4e5a/2019-10-09/02:51)