Rozvrh předmětu Nauka o materiálu I.
lichý týden, Semestr Letní 2023/2024, Kód 2322029, Rozsah 2P+1L
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    KN:A-214
Sobotová J.
P1, obs./kap.:[165/170]
KN:B-36
Gregor M.
L19, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-36
Gregor M.
L22, obs./kap.:[9/10]
   
      KN:B-37
Kolouch P.
L20, obs./kap.:[4/10]
  KN:B-37
Kolouch P.
L23, obs./kap.:[3/10]
   
      KN:B-40
Krčil J.
L21, obs./kap.:[5/10]
  KN:B-40
Galčíková E.
L24, obs./kap.:[3/10]
   
 
ÚT               
 
ST    KN:A-214
Horník J.
P2, obs./kap.:[83/170]
  KN:B-36
Čižmárová E.
L28, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-36
Hájková P.
L25, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-37
Hájková P.
L29, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-37
Krum S.
L26, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-40
Mára V.
L30, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-40
Vacková T.
L27, obs./kap.:[10/10]
         
 
ČT    KN:A-108
Cejp J.
P3, obs./kap.:[11/30]
Jen kombinované st..
         
    KN:A-108
Cejp J.
L37, obs./kap.:[10/30]
Jen kombinované st..
         
 
KN:B-36
Babka L.
L31, obs./kap.:[0/10]
  KN:B-36
Babka L.
L34, obs./kap.:[6/10]
         
KN:B-37
Králíček P.
L32, obs./kap.:[9/10]
  KN:B-37
Králíček P.
L35, obs./kap.:[1/10]
         
KN:B-40
Lukeš V.
L33, obs./kap.:[1/10]
  KN:B-40
Lukeš V.
L36, obs./kap.:[0/10]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2322029/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2

Rozvrh předmětu Nauka o materiálu I.
sudý týden, Semestr Letní 2023/2024, Kód 2322029, Rozsah 2P+1L
PřednáškyCvičeníLaborat.Ostatní
 
1.
7:15
2.
8:00
3.
9:00
4.
9:45
5.
10:45
6.
11:30
7.
12:30
8.
13:15
9.
14:15
10.
15:00
11.
16:00
12.
16:45
13.
17:45
14.
18:30
15.
19:30
PO    KN:A-214
Sobotová J.
P1, obs./kap.:[165/170]
KN:B-36
Gregor M.
L1, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-36
Gregor M.
L4, obs./kap.:[10/10]
   
      KN:B-37
Kolouch P.
L2, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-37
Kolouch P.
L5, obs./kap.:[4/10]
   
      KN:B-40
Krčil J.
L3, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-40
Galčíková E.
L6, obs./kap.:[0/10]
   
 
ÚT               
 
ST    KN:A-214
Horník J.
P2, obs./kap.:[83/170]
  KN:B-36
Čižmárová E.
L10, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-36
Hájková P.
L7, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-37
Hájková P.
L11, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-37
Krum S.
L8, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-40
Mára V.
L12, obs./kap.:[10/10]
     
    KN:B-40
Vacková T.
L9, obs./kap.:[10/10]
         
 
ČT    KN:A-108
Cejp J.
P3, obs./kap.:[11/30]
Jen kombinované st..
         
    KN:A-108
Cejp J.
L37, obs./kap.:[10/30]
Jen kombinované st..
         
 
KN:B-36
Babka L.
L13, obs./kap.:[0/10]
  KN:B-36
Babka L.
L16, obs./kap.:[10/10]
         
KN:B-37
Králíček P.
L14, obs./kap.:[10/10]
  KN:B-37
Králíček P.
L17, obs./kap.:[6/10]
         
KN:B-40
Lukeš V.
L15, obs./kap.:[5/10]
  KN:B-40
Lukeš V.
L18, obs./kap.:[2/10]
         
 
(https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2322029/print) Budovy-místnosti:T4:XX-XXX - Technická 4, Praha 6KN:X-XXX - Karlovo náměstí 3, Praha 2HO:X-XXX - Horská 3, Praha 2
data online/KOS/FS :: [Helpdesk] (hlášení problémů) :: - datum tisku: 29.5.2024, 13:56 © 2011-2022 [CPS] v3.8 (master/4ba2e75e/2023-03-03/01:20)